Výměna manželek na Nově - celé díly online zdarma, poslední díl

Kontroverzní reality show Výměna manželek láká ke každému dílu obrovské množství diváků. Zajímá-li vás, o čem tento pořad je, jak se přihlásit a kolik je honorář, nebo kde sledovat celé díly zdarma online, pak čtěte dál. Dozvíte se odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek ohledně reality show Výměna manželek na TV Nova.

Vysílací čas - Celé díly online - Pravidla a honorář
Přihláška - Žádný sex - Výměna manželek USA

Výměna manželek se vysílá na TV Nova od roku 2005! Foto: Facebook/Výměna manželek

Hodnocení pořadu Výměna manželek: 9/10

  • Jde o nenáročnou zábavu; někdy vás rozesměje a jindy zase vyděsí, nebo naštve
  • Nabízí pohled do (většinou) sociálně slabších rodin
  • Vzbuzuje dojem, že u vás doma je vše v pořádku

TV Nova Výměna manželek - celé epizody na Voyo, NovaPlus a někdy i YouTube

Historie pořadu Výměna manželek na TV Nova sahá až do roku 2005. Jednotlivé díly sledují statisíce lidí. Další statisíce či dokonce miliony zhlédnutí pak mají povedené epizody, které se dostanou i na YouTube. Statistiku sledovanosti na Voyo či NovaPlus, kde se dá Výměna manželek sledovat online, bohužel k dispozici nemáme. Jisté ale je, že je reality show Výměna manželek velmi úspěšný pořad, který neomrzel diváky ani po 17 letech. Takovým úspěchem se na TV Nova může pochlubit snad jen nekonečný seriál Ulice.

Kdy se dnes vysílá Výměna manželek na TV Nova

Aktuálně běží už 14. řada této show. Na TV Nova se nové díly vysílají každou středu ve 20:20, tedy v hlavním vysílacím čase. Pokud by vám nějaká epizoda utekla, můžete se na ni podívat i online.

  • Vysílací čas Výměny manželek na TV Nova - každou středu ve 20:20

Výměna manželek na Voyo a NovaPlus - poslední díl a celé díly online zdarma

Jak již bylo řečeno, tato úspěšná show se dá sledovat také online. Po odvysílání jsou jednotlivé díly zcela zdarma na NovaPlus. Jste-li nedočkaví, můžete se podívat na Voyo nejen na odvysílané epizody, ale také na ty nadcházející. Tato služba je ovšem zdarma jen ve zkušební době, poté si budete muset zaplatit předplatné 159 Kč měsíčně.

Výměna manželek - celé epizody online zdarma, bonusová videa a archiv pořadů TV Nova

Sledování pořadu online má jistě své výhody. Tou hlavní je, že si Výměnu manželek pustíte kdykoliv. Nemusíte tedy čekat na středu večer, ale jste pánem svého času. Voyo a archiv pořadů TV Nova na NovaPlus mají také své výhody a nevýhody, které najdete v následující tabulce.

Voyo NovaPlus
Výhody Nabízí až dva díly dopředu (před odvysíláním v TV) Bonusová videa navíc
Žádné reklamy Zcela zdarma
Nevýhody Zdarma jen ve zkušební době Pouze odvysílané epizody
Bez bonusového obsahu Reklama během sledování

YouTube Výměna manželek - poslední díl vyvolal bouřlivé diskuze

Ačkoliv TV Nova jednotlivé díly na YouTube nenahrává, ty nejzáživnější epizody tam většinou najdete. V takovém případě jde o velmi vyostřené situace, které vzbudí velký rozruch mezi diváky. Výhodou kanálu YouTube je bouřlivá diskuze, která se vždy strhne pod videem. Výměna manželek je velmi bizarní show, o tom není pochyb. Dáte-li se ovšem do čtení komentářů k těmto vydařeným epizodám na YouTube, máte postaráno a další dávku zábavy a emocí.

Výměna manželek - pravidla, honorář

V čem spočívá princip Výměny manželek? Dvě rodiny si na 10 dní vymění ženy v domácnosti. Všichni tak dostanou příležitost si vyzkoušet, jak by to vypadalo, kdyby doma byla jiná maminka, manželka či přítelkyně. Těchto 10 dní se dělí na dvě fáze:

  • prvních 5 dní se řídí nová žena v domácnosti pravidly, které pro ni sepsala původní manželka
  • druhých 5 dní se pak domácnost podřídí nové manželce a jejím pravidlům

Na konci se obě ženy se svými muži sejdou u jednoho stolu, kde si vymění názory, zkušenosti a dojmy. Tato poslední část Výměny manželek je pak to největší drama, na které většina diváků s napětím čeká.

Honorář je určitě tou největší motivací pro rodiny, které se show účastní. Z úst “vyměněných manželek” sice uslyšíte různé argumenty. Například:

  • Jen ať si to tam beze mě týden vyzkouší, on si mě pak bude víc vážit.
  • Chtěla jsem zjistit, jestli je to jinde stejné jako doma.

Nebo dokonce:

  • Jestli si ani teď neuvědomí, co ve mně má, pak půjdeme od sebe!

Nakonec je to ale lákavých 100 000 Kč, které většinu z nich motivuje k vyplnění přihlášky. Mohlo by se zdát, že 10 tisíc korun za každý den strávený v jiné rodině, je skvělý způsob, jak přijít k penězům. Vzhledem k tomu, jaké rodiny si produkce televize Nova do svého pořadu vybírá, není to tak snadné, jak se zdá. Máte-li navíc naprosto normální rodinu, která má plnou ledničku, hodné děti, zaměstnaného manžela, který není jednou nohou v léčebně kvůli hazardu či alkoholu, pak můžete na pozvání do Výměny manželek čekat roky.

Jak se přihlásit do Výměny manželek

Chcete-li si pro “snadných” 100 000 Kč dojít touto cestou, pak navštivte stránky tv.nova.cz/casting, kde můžete vyplnit přihlášku. Účast vám to ale přímo nezajistí. Musí si vás produkce vybrat.

Výměna manželek - zakázaný sex, žádné porno

Velmi striktní v tomto pořadu je zákaz sexu. Porušení této podmínky vede k tomu, že si zúčastněná rodina z honoráře 100 000 Kč neodnese domů ani korunu. Za 14. řad vysílání Výměny manželek se už stalo, že došlo k porušení pravidel v tomto směru. Tato reality show ovšem žádný sex a nahotu neslibuje. Opatrně tedy při vyhledávání, protože stejný název nese i řada videí pro dospělé na erotických portálech. Rozhodně se ale nejedná o stejnou show.

Americká Výměna manželek - Výměna manželek USA

Na konkurenční Prima SHOW se nyní můžete podívat i na originál tohoto pořadu. Americká Výměna manželek je také velmi zábavná, navíc vás nechá nahlédnout do soukromí amerických rodin. To samo o sobě slibuje slušnou podívanou. Všichni máme určité představy o rodinách za velkou louží, tato reality show vás ale jistě dokáže překvapit. Výměna manželek USA předčí kdejaký seriál na Netflixu!

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kandidát na prezidenta České republiky - Karel Janeček

Životopis miliardáře Karla Janečka - ženy, rodina a majetek

Karel Janeček kandiduje na prezidenta České republiky. Více informací o úspěšném českém matematikovi se dočtete v tomto článku.

Netflix program 2022 - nejlepší seriály a filmy

Nejlepší filmy a seriály na Netflixu - novinky a program

Co chystá Netflix na rok 2022? ⭐ Objevte nejen nové filmy, ale také pokračování oblíbených seriálů. Přinášíme konkrétní tipy a ucelené...

Srovnání internetových televizí vám pomůže vybrat si tu nejlepší!

Srovnání nejlepších internetových televizí online

Která internetová televize je nejlepší? Kolik zaplatíte měsíčně za TV přes internet? Co je to IPTV? Odpovědi na tyto a další otázky najdete...