Survivor 2023 online na Voyo i v TV Nova - soutěžící, program a kdo vypadl?

Nejdrsnější reality show na světě Survivor 2023 Česko a Slovensko se vrací. Tentokrát s podtitulem Hrdinové vs. Rebelové. Sledujete Survivora 2023? Máme pro vás nejen tipy, kde se na pořad dívat, ale také průběžné výsledky a přehledy. Objevte detaily, které vás zajímají.

Kdy a kde sledovat - SoutěžícíPravidla
Kdo vypadl - Moderátor - Vítěz Survivor 2022 - Všechny díly - Rivalové

Survivor 2023 sledujte na Nově Foto: Archiv VOYO

Hodnocení reality show Survivor 2023: 9.9/10

 • Napětí: soutěže jsou dramatickou a napínavou podívanou
 • Prostředí a soutěžící: charakterově zajímavá parta lidí v nádherné přírodě
 • Střih: některé záběry jsou zbytečné, zvláště jezdící urna na kmenové radě

Finále Survivoru 2023 vítězem se stal Tomáš

Vítězem Survivoru 2023 se stal Tomáš. Ve finále se o hlasy poroty utkal s Martinem. Oba finalisté nejprve svedli dovednostní souboje o dva body, které si rozdělili smírně 1:1. Následně devítičlenná porota rozhodla o vítězi. Výsledek rozhodnul jediný poslední a rozhodující hlas. Tomáš zvítězil v poměru 6-5.

Finále Survivoru 2023 hlasování poroty - spoiler

Aliance hlasovaly podle očekávání. Jediným překvapením byl tak nakonec hlas Johany, které hlasovala pro Tomáše. Johančino rozhodnutí se ukázalo jako klíčové a po sečtení hlasů se mohl z trofeje a titulu Survivor 2023 radovat Tomáš.

SURVIVOR 2023 - HLASOVÁNÍ POROTY
Andrea Bezděková Tomáš
Josef Kůrka Tomáš
Karolína Krézlová Tomáš
Žaneta Skružná Tomáš
Johana Fabišíková Tomáš
Kristian Kundrata Martin
Barbora Krčálová Martin
Martin Kulhánek Martin
Adam Bůžek Martin

Survivor 2023 v programu TV Nova / Survivor Hrdinové vs. Rebelové

V lednu 2023 televize Nova spustila další pokračování celosvětově oblíbené reality show Survivor. Letošní Survivor Česko Slovensko má podtitul Hrdinové vs. Rebelové. Každý soutěžící z týmu Hrdinů musel někdy v životě riskovat, a díky tomu se dostal do povědomí veřejnosti. Rebelové v životě museli zbořit zažitá pravidla, aby se dostali na své současné pozice. V obou týmech jsou i velmi známé osobnosti. KLIKNĚTE ZDE A SLEDUJTE ZDARMA SURVIVOR 2023.

Soutěžící se sice ocitnou v tropickém ráji u azurově modrého moře, ale s sebou nemají skoro nic a největším trápením je nedostatek jídla a nulové pohodlí. Kromě toho závodí ve fyzicky náročných soutěžích a hrají strategickou sociální hru, při které tvoří aliance. Ptáte se, proč to dělají? Každého z nich láká výhra ve výši 2 500 000 korun.

Voyo - Survivor

Survivor Česko Slovensko 2023 celé díly online / Kde sledovat Survivor 2023?

Sledování Survivora je možné následujícími způsoby:

 • TV Nova - každou středu a čtvrtek od 21:35
 • Voyo - díly s týdenním předstihem ve středu a ve čtvrtek
 • Nova Plus - celé díly z minulého týdne ke sledování zdarma

Premiérový díl Survivor Česko & Slovensko 2023 můžete sledovat online na Voyo už 25. ledna. Na TV Nova a Markíza bude k vidění premiérový díl o týden později 1. února.

Survivor online na Voyo - Kdy vychází Survivor na Voyo?

Předplatitelé služby Voyo sledují Survivora s týdenním předstihem. Neruší je žádné reklamy a svoje 2 hodiny si u Survivora vychutnají bez přerušení. Zároveň díky předstihu zjistí dříve, kdo vypadl než ti, kteří se dívají pouze v televizi (na Voyo budete o dva díly napřed). Ale pozor, jestli vaši kamarádi koukají na Voyo a vy na televizi, raději s nimi Survivora neprobírejte, nebo narazíte na spoiler.

Sledování Survivora na Voyo je velice jednoduché. Stačí se zaregistrovat a následně si můžete pustit vydané síly Survivora 2023. V nabídce Voyo naleznete i minulé série.

Celé díly Survivor online a zdarma na Nova plus

Kdo nemá televizi ani Voyo, může se na Survivora dívat na Nova Plus. Právě tady jsou i zajímavá bonusová videa a často vtipné ukázky. Jen pamatujete na to, že celé díly zdarma si můžete přehrát pouze týden dozadu. Při sledování je potřeba počítat i s reklamou.

Survivor Česko Slovensko 2023 – program vysílání

V předchozím Survivoru jsme si už zvykli na program typický pro úterní vysílání a pak na o něco napínavější pátky. V úterý se totiž běžně soutěžilo o odměnu a v pátek se bojovalo o imunitu, kterou následovala kmenová rada. Nechme se překvapit jaký program bude mít letošní Survivor 2023.

Survivor 2023, pravidla - výzvy a individuální imunita

Soutěžící jsou rozděleni do dvou kmenů, které mezi sebou svádí boj o imunitu, výhody nebo věci, kterých mají v průběhu soutěže hrubý nedostatek jako třeba jídlo nebo něco, co jim udělá pobyt v divočině pohodlnější či snesitelnější. S sebou si totiž můžou na ostrov přivézt jen to nejnutnější oblečení a boty.

Ten z kmenů, který ve výzvě prohraje, je nucen poté vybrat jednoho z členů, který bude muset ze hry odejít.

Když už zbyde jen polovina soutěžících, sloučí se do jednoho kmene. Pak už jede každý na své triko. Účastníci mají možnost najít sošku individuální imunity, kterou pak soutěžící může použít kdykoli během hry.

Co dalšího účastníci smí a nesmí:

 • soutěžící jsou povinni při každé radě hlasovat a nesmí hlasovat pro sebe
 • účastník pokaždé musí ukázat divákům, tedy na kameru, pro koho hlasuje
 • pokud nejde o výzvu, soutěžící mají zakázáno okrádat kmen soupeřů

Survivor – soutěžící a pravidla: Za co mohou být účastníci vyloučeni?

Survivor je také soutěž sociální zdatnosti. Vztahy soutěžících ovlivňují hru po celou dobu, účastníci tvoří aliance a o tom, kdo si odnese výhru 2 500 000, rozhoduje porota složená z vyřazených hráčů.

S tím jsou spojena pravidla, která soutěžící nesmí porušit. Například je přísně zakázáno nabízet spoluhráčům podíl z potenciální výhry, soutěžící musí dodržovat zákony dané země, kde se natáčí, a nedopouštět se vzájemného násilí.

Survivor 2023 – účastníci před sloučením / Survivor Hrdinové vs. Rebelové – soutěžící

Účastníků Survivoru 2023 Hrdinové vs. Rebelové bylo celkem 20. V každém týmu začalo deset členů. Mezi Hrdiny jsme viděli herce Václava Matějovského, fotbalistu Petra Švancaru (který v nejvyšší české soutěži odehrál 309 zápasů, v nichž střelil 59 gólů), moderátorku Oktagonu Kateřinu Klinderovou a například i pokerovou hráčku Barboru Mlejnkovou.

V týmu Rebelů v Survivoru 2023 byla bezesporu nejznámější soutěžící Hanka Gelnerová, kterou na sociálních sítích sledují statisíce lidí.

HRDINOVÉ REBELOVÉ
Václav Matějovský Ludmila Puldová
Petr Švancara Tomáš Weimann
Filip Jánoš Žaneta Skružná
Petr Havránek Adam Bůžek
Andrea Bezděková Hana Gelnarová
Kateřina Klinderová Jiří Hanousek
Josef Kůrka Johana Fabišíková
Karolína Krézlová Matěj Quitt
Barbora Mlejnková Tereza Schejbalová
Soňa Sedláčková Martin Konečný

Survivor 2023 Česko a Slovensko - Moderátor Ondřej Novotný

V diskusích nejen na Facebooku se diváci Survivoru shodují, že úroveň pořadu má na svědomí především její moderátor Ondřej Novotný. Jeho slovní projev je obdivuhodný, a navíc má příjemné a sympatické vystupování. Jeho komentování soutěží a následné rozhovory se stávají legendárními. Ondřej Novotný je zkrátka velmi důležitou součástí Survivoru a můžeme se těšit, že v letošním Survivoru 2023 Hrdinové vs. Rebelové opět ukáže nezapomenutelné výkony.

Survivor 2023 Česko a Slovensko: Kdo vypadl?

Někdo musí vypadnout jako první a v případě zbrusu nového Survivora to je dvaadvacetiletá atletka Tereza Schejbalová. Po prohře modrého týmu měla Tereza ještě šanci ustát to v záchranném duelu, jenže ani v tom se jí nedařilo, porazila ji pětapadesátiletá Ludmila Puldová z týmu Rebelů, která byla v dané disciplíně šikovnější, a tak se Tereza musela vrátit do České republiky.

Kdo zatím vypadl ze Survivora 2023:

 1. atletka Tereza Schejbalová (prohrála duel v 2. díle)
 2. fitness influencerka Soňa Sedláčková (prohrála duel ve 4. díle)
 3. barmanka Hana Gelnarová (prohrála duel v 6. díle)
 4. herec Václav Matějovský (musel skončit kvůli zranění v 7. díle)
 5. pokerová hráčka Barbora Mlejnková (prohrála duel v 8. díle)
 6. průvodkyně Ludmila Puldová (prohrála duel v 10. díle)
 7. moderátorka Kateřina Klinderová (prohrála duel v 12. díle)
 8. realitní makléř Jiří Hanousek (odstoupil v 14. díle)
 9. fotbalista Petr Švancara (prohrál duel v 14. díle)
 10. Petr Pítr Havránek (prohrál duel v 16. díle)
 11. youtuber Filip Jánoš (prohrál duel v 18. díle)
 12. Pavlína Sigmundová (prohrála duel ve 20. díle)
 13. Matěj Quitt (prohrál duel ve 22. díle)
 14. Žaneta Skružná (prohrála duel ve 24. díle)
 15. Kristian Kundrata (prohrál duel v 25. díle)
 16. Martin Kulhánek (prohrál duel v 26. díle)
 17. Barbora Krčálová (prohrála duel ve 27. díle)
 18. Andrea Bezděková (prohrála duel ve 28. díle)
 19. Josef Kůrka (prohrál duel ve 29. díle)
 20. Adam Můžek (prohrál duel ve 30. díle)
 21. Johana Fabišíková (prohrála duel ve 31. díle)

Survivor 2023 Česko a Slovensko - od 1. dílu až po poslední díl

První díl začal pěkně zostra pro soutěžící Petra Švancaru a trenérku Soňu: skokem z vrtulníku. Youtuber Filip si chtěl také střihnout nějakou výzvu, a tak se rozhodl sníst švába, ale pokud jde o ty oficiální výzvy, to nejlepší ukázal realitní makléř Jirka, který exceloval v prvním souboji o odměnu a jeho tým díky tomu získal zásoby.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 2. díl - Kdo vypadl v duelu

Konal se první souboj o imunitu, ve kterém uspěl kmen Hrdinů, což pro Rebely znamenalo první kmenovou radu, v níž se utkaly Ludmila s Terezou. Ludmila byla úspěšnější, a tak se Tereza stala prvním odpadlíkem soutěže.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 3. díl (Kulhánek, Sigmundová a další noví soutěžící)

Ve třetím díle jsme se seznámili s novými soutěžícími, do napínavé hry přibyli: Martin Kulhánek a herečka Pavlína Sigmundová do týmu Hrdinů a Kristian Kundrata a Barbora Krčálová do týmu Rebelů.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 4. díl - Kdo vypadl v duelu

Ve čtvrtém díle došlo na další duel, když kmen Hrdinů vybral dvě ze svých soutěžících: Soňu a Karolínu. V souboji si vedly obě soutěžící dobře a chvíli nebylo jasné, která z nich bude muset z ostrova domů - nakonec to byla Soňa, kdo duel prohrál.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 5. díl

Do psychiky soutěžících začal zasahovat hlad a když se soutěžilo o čokoládový muffin, šlo o hodně - odměnu vyhráli Hrdinové. V jejich kmeni také vznikaly první aliance. V dalším týmovém souboji Rebelové vyhráli kohouta a vejce.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 6. díl - Kdo vypadl v duelu

Souboj o imunitu vyhráli Rebelové a individuální imunitu získal Tomáš. Do duelu se dostaly Johanka a Hana, které měřily síly ve stavění věže, kterou se dařilo lépe vybalancovat Johance, a tak z ostrova musela Hana.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 7. díl – Vašek Matějovský a jeho zraněné koleno

Kromě toho, že se Rebelům podařilo vyhrát dva souboje o odměnu, musel kvůli zranění kolene odstoupit ze hry herec Václav Matějovský (známý ze seriálu Ulice), který byl považovaný za favorita soutěže.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 8. díl - Kdo vypadl v duelu

Souboj o imunitu vyhráli Rebelové a individuální imunitu získal fotbalista Švanci. Na scéně se také objevila skrytá imunita, kterou našel Pítr. Do duelu se dostaly pokerová hráčka Bára a moderátorka Kateřina Klinderová, po kterém ostrov opustila Bára.

KLIKNĚTE ZDE A SLEDUJTE VŠECHNY DÍLY NA VOYO

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 9. díl

Kmen Hrdinů vyhrál čokoládový dort, kávu, ale to nejhlavnější - dopisy od blízkých. Šlo o velmi dojemný díl, protože většinu soutěžících přemáhal stesk po blízkých a dopisy v nich rozvířily silné emoce. Další souboj o odměnu vyhráli pro změnu Rebelové a mohli si tak v aukci vydražit pizzu nebo zmrzlinu.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 10. díl - Kdo vypadl v duelu

Kmen Hrdinů vyhrál kmenovou imunitu a tu individuální získal Adam. Rebelové do dalšího duelu vybrali Barboru a Adam s ní do souboje poslal Ludmilu. Ta nakonec boj se soupeřkou prohrála a musela ostrov opustit.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 11. díl

V tomto díle jsme viděli hned dva souboje o odměnu: v prvním Rebelové získali lednici plnou jídla a ve druhém opět excelovali Rebelové a tentokrát vyhráli dopisy od blízkých, colu a hot dogy. Kmeny si také na den vyměnily dva hráče: Rebelové si vybrali Jirku a Hrdinové zase Pepu.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 12. díl - Kdo vypadl v duelu

Na začátku tohoto dílu si kmeny definitivně vyměnily jednoho hráče: Rebelové si k sobě vzali Martina Kulhánka a Hrdinové Matěje. Oba dva si vysloužili na další kmenovou radu imunitu. K dalšímu promíchání došlo během kmenové rady, kdy si musely kmeny ve třech minutách vybrat dalšího soutěžícího z druhého kmene: Rebelové si přibrali Švanciho a Hrdinové Tomáše. Do duelu pak spolu šli Pítr a Kateřina Klinderová, která prohrála a musela soutěž opustit.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 13. díl

Kmenu Hrdinů škatulata na předchozí kmenové radě prospěla a podařilo se jim vyhrát hned dva souboje od odměny. Naopak u Rebelů vyvolaly změny pochybnosti a špatnou náladu a to mělo vliv i na jejich výkon při výzvách.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 14. díl - dramatické odstoupení Hanouska a duel

„Tohle pravidlo nabourává moji důvěru v tu hru,“ reagoval Jiří Hanousek na kmenové radě na nové genderové pravidlo, které zakazovalo vyloučit jednu z žen. Z tohoto důvodu se rozhodl Jiří Hanousek ze soutěže odstoupit. Do duelu se pak dostali Martin se Švancim, kterému se soupeře nepodařilo porazit a musel z ostrova domů.

Petr Švancara opustil ostrov Foto: Profimedia

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 15. díl

Zdálo se, že k Hrdinům s novými členy přišlo i štěstí. Podařilo se jim vyhrát souboj o odměnu, užili si večírek u bazénu se spoustou dobrého jídla a pak zvítězili i v druhém souboji, po němž dostali koblihy, kávu a další vzkazy od nejbližších.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 16. díl - Kdo vypadl v duelu

Kmenu Rebelů se konečně podařilo zase vyhrát a získali tak kmenovou imunitu. Individuální imunitu vyhrál v kmeni Hrdinů Tomáš, který pak do duelu s Filipem zvolil Pítra. Filipovi se podařilo uhájit své místo v soutěži a ostrov musel opustit Pítr.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 17. díl

Hrdinové získali odměnu z prvního souboje v podobě grilování a pití chlazených nápojů. Druhý souboj o odměnu - čokoládové palačinky a dvě minuty na drátě s nejbližšími - vyhráli pro změnu Rebelové. Andrea našla skrytou imunitu, kterou jí zanechal Pítr.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 18. díl - Kdo vypadl v duelu

Matěj vyhrál individuální imunitu a tu kmenovou získali Rebelové. Andrea na kmenové radě využila skrytou imunitu, kterou všem vyrazila dech, a udělala dobře, protože kmen by ji býval poslal do duelu. V tom se nakonec ocitli Filip a Karolína, která byla úspěšnější a soutěž musel opustit Filip.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 19. díl - Smutné zprávy pro Pepu

Kmen hrdinů zvítězil v prvním souboji o pizzu a jízdu na čtyřkolkách. Hrdinům sedl i druhý souboj, v němž získali cheesecake s kávou a hovor s blízkými. Pepa Kůrka se tak ale dozvídá smutnou zprávu o smrti svého dědy.

Voyo - Survivor

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 20. díl - Kdo vypadl v duelu

Kmenovou imunitu opět získali Rebelové. V kmeni Hrdinů se podařilo individuální imunitu získat Matějovi a v duelu se ocitly Andrea a Pavlína, kterou nominace vyloženě šokovala. Možná i to zapříčinilo, že v duelu uspěla Andrea a Pavlína musela domů.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 21. díl

Kmen Rebelů získal v souboji o odměnu piknik s mexickým a indickým jídlem. V dalším souboji se opět hrálo o videohovor s blízkými, který opět vyhráli Rebelové. To se však moc nevyplatilo Johance, která mluvila s kamarádkou Besky (znáte z MasterChef Česko), která nechtěně prozradila, že má Johanka imunitu.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 22. díl, duel a sloučení kmenů

Kmenovou imunitu opět vyhráli Rebelové. Na straně Hrdinů získala individuální imunitu Andrea. Johanka na kmenové radě věnovala svou skrytou imunitu Karolíně a v duelu se nakonec potkali Matěj s Tomášem, kterého nominovala Andrea. V duelu zabodoval Tomáš a Matěj tak musel soutěž opustit.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 23. díl - slučovací party a nový kmen Rivalové

Konečně došlo na sloučení kmenů a zástupci přeživších si zvolili jméno Rivalové. S tím se členové nového kmenu dočkají i dalších výhod, jako je slučovací party, při níž se mohli soutěžící vysprchovat a posilnit se alkoholickými nápoji.

Kdo všechno v novém kmeni pokračuje v soutěži:

SLOUČENÝ KMEN - RIVALOVÉ
Andrea Bezděková Miss ČR 2016 27 let
Adam Bůžek osobní trenér 22 let
Johana Fabišíková tanečnice 29 let
Karolína Krézlová herečka, zpěvačka 35 let
Martin Kulhánek účastník a vítěz 1. řady reality show Lov Island 30 let
Martin Konečný technik 45 let
Barbora Krčálová modelka, studentka práv 21 let
Kristian Kundrata obchodní zástupce 26 let
Tomáš Weimann trenér skateboardingu 33 let
Žaneta Skružná vizážistka 23 let

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 24. díl - Kdo vypadl v duelu

V kmeni se začíná pořádně taktizovat a aliance ve složení Johanka, Bára a Karolína mají v plánu poslat do duelu Žanetu s Tomášem, ten však vyhrál individuální imunitu. Na kmenové radě byla napjatá atmosféra a kmen poslal do duelu Žanetu a Tomáš rozhodl, že se s ní utká Johanka - ta souboj vyhrála a Žaneta musela opustit soutěž.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 25. díl - Kdo vypadl v duelu

Hned zpočátku se hrálo o individuální imunitu, ale k tomu také o odměnu: výlet do vodního světa a hamburgery. Imunitu vyhrál Pepa a do vodního světa s sebou vzal Andreu. Ve hře však byla ještě skrytá imunita, kterou se podařilo najít Martinovi. Do duelu spolu šli Tomáš s Kristiánem, který úkol zvládl hůř a musel tak opustit soutěž.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 26. díl - Kdo vypadl v duelu

Poslední hrstka soutěžících bojovala o individuální imunitu a odměnu v podobě sendviče, koláče a hovoru s blízkými. Boj o imununitu vyhrál Tomáš, který do duelu s Karolínou vybral Kulhyho, jenž nakonec vypadl.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 27. díl - Kdo vypadl v duelu

Zůstává už jen osm hráčů. Individuální imunitu se podařilo vybojovat Andree. Martin na kmenové radě překvapil skrytou imunitou, což zkomplikovalo plány ostatních. V duelu se společně ocitli Tomáš s Bárou, která ve výzvě neobstála a musela jít domů.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 28. díl - Kdo vypadl v duelu

Tomáš si už na začátku dílu postěžoval, že to vypadá, že ho spolutrosečníci už mezi sebou nechtějí, protože se stále vrací do duelu - tak se stalo i v osmadvacáté epizodě, kde mu kmen vybral za soupeře Andreu. Na Andree bylo vidět, že má z duelu s Tomášem obavy, které se nakonec ukázaly jako opravněné a Andrea musela domů.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 29. díl - Kdo vypadl v duelu

V dalším souboji vyhrála individuální imunitu Johana. Ta měla navíc v kapse skrytou individuální imunitu. Na kmenové radě ji následně zahrála pro Martina, jenž se potýká se zdravotními obtížemi. Kmen vybral do duelu Tomáše. Johana mu za soupeře vybrala Josefa. V silovém souboji nakonec vyhrál Tomáš a prodloužil tak svoji vítěznou sérii.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 30. díl - Kdo vypadl v duelu

Na ostrově zbyla poslední pětka soutěžících. Individuální imunitu získala Karolína, čímž bylo téměř jisté, že kmen zvolí do duelu opět Tomáše, který se zdá být neporazitelný. Karolína vybrala do duelu Adama, jenž se s Tomášem dokonce přál utkat. Žádné překvapení se nekonalo a zvítězil znovu Tomáš. Ve hře tedy kromě něj pokračují Johana, Karolína a Martin.

Survivor 2023 Česko a Slovensko - 31. díl - Kdo vypadl v duelu

Souboj o individuální imunitu byl tentokrát rozdělen na dvě části. Martin ze zdravotních důvodů opět nesoutěžil. Nakonec se proti sobě postavili Johana a Tomáš, a to ve skládačce, kterou složil rychleji Tomáš. Karolína, Johana i Martin počítali s duelem, na kmenové radě dokonce otevřeně hovořili o možnosti tří lidí v duelu. Tomáš tak ale nakonec nehlasoval, napsal Martina a do duelu s ním šla Johana. I přes zdravotní problémy Martin v duelu zvítězil. Finálovou trojku tak tvoří Tomáš, Martin a Karolína.

Finále Survivoru 2023 vítěz: Kdo vyhraje 2,5 milionu?

Ve finálové epizodě se o vítězství, které zahrnuje 2,5 milionu korun, utkají Tomáš, Martin a Karolína. Tito poslední přeživší se střetnou v souboji, po němž si dva z nich odemknou finálovou bránu. Třetí se pak stane devátým členem poroty.

Dva finalisté budou bojovat o rozhodující výhodu na finálové kmenové radě. Připraveny pro ně budou dva souboje. V každém z nich mohou získat jeden hlas. Hlasy, které v soubojích získají, se na finálové radě přičtou k hlasům poroty. V ten samý večer je čeká poslední kmenová rada. Tam odkryjí svou herní strategii a pokusí se přesvědčit porotu, že právě oni jsou tím správným adeptem na vítězství v soutěži.

Finále Survivor 2023 uvidí diváci na Voyo 17. května. O den později ho pak odvysílá TV Nova. Ještě před tím se však můžete podívat na Survivor Speciál, kde budou rozkryty příběhy všech finalistů. Survivor Speciál sledujte 11. 5. na Voyo.

Survivor 2023 finále Martin Konečný

Finalista Martin Konečný pracuje jako technik. Do svých třiceti let byl členem církve Svědků Jehovových a neměl žádnou sexuální zkušenost. Když si však jednoho dne našel přítelkyni, tak církev opustil a začal s ní žít. Po čase však opustila přítelkyně Martina. Nyní mu je 35 let a dle svých vlastních slov se stále cítí být mladý a svobodný.

Survivor 2023 finále Tomáš Weimann

Trenér skateboardingu Tomáš Weimann údajně neměl snadné dětství. Dokonce prohlásil, že i když byl naživu, tak vlastně nežil. Vše se ale změnilo v momentě, kdy se vydal do Asii. Tam se věnoval meditaci v buddhistickém chrámu, což mu prý v životě nastartovalo správnou cestu.

Survivor 2023 finále Karolína Krézlová

Herečka a zpěvačka Karolína Krézlová je fanoškům známá z muzikálů, filmů a seriálů. Pozornost médií jí tudíž nedělá žádné problémy. Ta se o ni zajímala také díky vztahům se slavnými muži. Její velkou životní vášní je péče o zvířata.

Survivor 2023 - diskuze na Facebooku

Největším příznivcům Survivora jistě neunikla facebooková skupina SURVIVOR CZ/SK | Česko & Slovensko | diskuze a zajímavosti. Jestli máte problém s tolerováním lidské hlouposti a často i ubohosti, do skupiny se nepřidávejte. Členové skupiny si často neberou servítky a "výprask" v příspěvcích i komentářích od nich neoprávněně dostávají nejen tvůrci pořadu, ale i soutěžící. Větší procento lidí ve skupině stále nadává nebo někoho uráží. Těch, kteří skutečně někomu fandí a dokážou ocenit snahu soutěžících o přežití, je pouze hrstka.

Survivor 2023 casting Česko a Slovensko

V minulém ročníku se ukázalo, že ne všichni soutěžící byli na náročné výzvy fyzicky a  mentálně připraveni. Tito jedinci následně opustili soutěž předčasně. Na místě je tedy otázka, zdali byl tentokrát casting důkladnější. „Casting není detektivní kancelář. Další věc je ta, co všechno o sobě soutěžící opravdu řeknou,“ sdělil na webu TV Nova moderátor Ondřej Novotný. Doufejme tedy, že nové tváře Survivoru nikterak nerozhodí pobyt v  divoké přírodě, kde si budou muset sami postavit přístřeší, rozdělat oheň a zajistit si vodu a jídlo.

Survivor cz online video na YouTube

Ačkoliv na YouTube celé díly Survivoru nenajdete, můžete se zde podívat na řadu zajímavých rozhovorů nejen se soutěžícími. Přikládáme odkaz na rozhovor s moderátory, který rozhodně stojí za shlédnutí.

Kdo přežije USA vs. Survivor Česko Slovensko

Kdo přežije nebo chcete-li Survivor je americká reality show, která v roce 2021 odvysílala již 41. sérii. Oproti našim ostrovanům soutěžící v originálním Survivoru přežívají na ostrově pouze 39 dní. Dost možná jste zaznamenali nové prvky v soutěži (například společné kmenové rady nebo duely). Ačkoliv tyto prvky čelí kritice, vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík, který je poradcem pro Survivor, na svém Instagramu uvedl, že nové prvky rozhodně nejsou na škodu a jsou produkcí již osvědčené.

Survivar se to nepíše

Věděli jste, že velká část lidí píše slovo survivor špatně jako survivar? Patříte mezi ně? Tak teď už nebudete.

*️⃣Kde se natáčí Survivor 2023?

Reality show Survivor Česko Slovensko se natáčí na izolovaném ostrově v Dominikánské republice. Soutěžící žijí sice na nádherné pláži uprostřed nedotčené přírody, ale bez pohodného, natož luxusního zázemí.

*️⃣Kdy se natáčel Survivor 2023?

Casting byl již v roce 2022 a natáčení začalo už na začátku ledna 2023.

*️⃣Kdo vypadl v Survivor?

Průběžné výsledky a informace o tom, kdo a kdy vypadl, najdete zde v článku.

*️⃣Kdy bude konec Survivora?

Datum konce Survivora 2023 zatím není známé.


Výsledky a průběh Survivoru 2022

Zde se můžete podívat na průběh a výsledky minulého ročníku Suvivor CZ SK:

Survivor Česko Slovensko soutěžící Mao a Azua

Na začátku hry byli účinkující rozdělini do dvou týmů. Červný tým Mao tvořili známé osobnosti a celebrity. Členové modrého kmenu Azua byli vybráni z řad obyčejných lidí.

Survivor - kmen Mao - členové Nathan, Chili a další. Kdo vypadl?Jo

Jméno soutěžící/ho Výměna / promíchání / vyloučení / odstoupení
Vojtěch Drahokoupil odstoupil
Iva Pazderková vyměněna do kmene Azua, vyloučena jako pátá
Tomáš Zástěra promíchán do kmena Azua, odstoupil
Nikola Čechová Shopaholic Nicol v soutěži, vyloučena jako třináctá
Chili promíchána do kmene Azua, vyřazena jako sedmnáctá
Barbora Jánová vyloučena jako třetí
Matěj Paprčiak vyloučen jako druhý
Daniel GoGo Štrauch vyloučen jako desátý
Nathan Christián Dzaba odstoupil
Veronika Havlík promíchána do kmene Azua, vyřazena jako čtrnáctá
Gábor Boráros odstoupil
Xénia Gregušová vyřazena jako patnáctá

Survivor - kmen Azua - členové Johy, Dominika a další. Kdo vypadl?

Jméno soutěžící/ho Výměna / promíchání / vyloučení / odstoupení
🔥 Vladimír Čapek VÍTĚZ, našel skrytou imunitu pro použití po sloučení
Johana Johy Špačková vyměněna do kmene Mao, promíchána do kmene Azua, získala pomyslnou bronzovou medaily
Adam Raiter vyloučen jako osmý
Lukáš Urban vyloučen jako čtvrtý
Enrique Lysoněk vyloučen jako šestý
Aylin Saranova promíchána do kmene Mao, vyloučena jako devátá
Monika Kačmaříková vyloučena jako první
Veronika Veve Přikrylová dostala se do finále, skončila jako druhá
Dominika Šímová promíchána do kmene Mao, vyloučena jako dvanáctá
Lenka Zuzulová vyloučena jako sedmá
Tomáš Benko promíchán do kmene Mao, vyloučen jako jedenáctý
Branislav Martanovič promíchán do kmene Mao, vyloučen jako šestnáctý

Survivor 2022 účastníci ve sloučení

Po tom, co se kmeny promíchaly nastaly v soutěži první zvraty. Vydrží vytvořené aliance? Jak to zvládnou účastníci bez svých spřízněných duší z původního kmenu? A kdo si troufne vytvořit nové spojenectví napříč kmeny? Nakonec se do sloučení, které bylo zahájeno skutečně velkolepé, dostali následující hráči a hráčky:

 • Xénia Gregušová
 • Vladimír Čapek
 • Veronika Veve Přikrylová
 • Dominika Šimová
 • Tomáš Benko (v duelu porazil Dominika)
 • Branislav Martanovič
 • Nikola Čechová Shopaholic Nicol
 • Daniel GoGo Štrauch (prohrál v duelu s Tomášem a vypadl)
 • Johana Johy Špačková
 • Chili
 • Veronika Havlík

Survivor - kdo vypadl a průběžné výsledky (spoiler)

20. díl (v televizi 25. března)

⭐ duel vyhrál Tomáš

❌ soutěž opustil Domink Gogo

22. díl (v televizi 1. dubna) ⭐ duel vyhrála Xenia
❌ soutěž opustil Tomáš
24. díl (v televizi 8. dubna)

⭐ duel vyhrála Xenia

❌ soutěž opustila Dominika

26. díl (v televizi 15. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustila Nikol

27. díl (v televizi 19. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustila Veronika

28. díl (v televizi 22. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustila Xénia

29. díl (v televizi 26. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustil Braňo

30. díl (v televizi 29. května)

⭐ duel vyhrála Veve

❌ soutěž opustia Chili

31. díl (v televizi 3. května)

⭐ souboj o postup do finále vyhrála Veve

❌ porota rozhodla o tom, že do fine nepůjde Johy, která opustila soutěž (do finále se dostal Vláďa)

32. díl (v televizi 6. května)

⭐ Veve v souboji získala 2 body, Vláďa 3

POROTA ROZHODLA O TOM, ŽE SOUTĚŽ VYHRÁL VLÁĎA

Survivor: možnost dívčí aliance - Johy, Nikol, Chili, Veronika

Chili, kterou můžete znát z populární show MasterChef, Veronika, Nikol a také Johy, to byla čtveřice, kterou diváci považovali za pevné jádro dívčí aliance. Ta se ale v 26. dílu rozpadá. Johy začala připadat v dívčí alianci v ohrožení a spojila se s Vláďou a zbytkem proti trojici děvčat. Neudělala to však za jejich zády a po svém rozhodnutí jim to zcela otevřeně oznámila. Vypadá to, že Johy začala opravdu hrát.

Chili svůj pátý duel nevyhrála

30. díl znamenal pro sympatickou Chili pátý duel. Tentokrát v něm byla postavena proti Veve. Ta rozhodně nebyla žádným favoritem, na jejím těle se začínají projevovat zranění, které během soutěže utrpěla, a viditelně strádá. Při duelu však zvolila lepší strategii a Chili díky své odvaze poslala do poroty.

Finále Survivor 2022 - Johy, Veve a Vláďa

Z finálové trojky se konečně stala dvojka! 31. díl představoval náročný souboj o postup do finále, který nakonec vyhrála Veve. Podařilo se jí rozdrtit Vláďu v souboji na výdrž a vytrvalost a následně také Johy, kterou pohořela v soutěži náročné nejen na fyzičku, ale hlavně na paměť. Porota na kmenové radě pak rozhodovala o tom, jestli do finálové dvojice postoupí Johny nebo Vláďa. Všichni hlasovali pro odchod Johy.

Survivor 2022 - kdo vyhrál finále

Napínavé finále Survivor 2022 diváci sledovali na Voyo ve čtvrtek 5. května a v televizích pak v pátek 6. května. Vláďa s Veve se nejprve utkali v 5 soubojích, z nichž 2 vyhrála Veve a 3 Vláďa. Každé vítězství v souboji znamenalo jeden hlas na kmenové radě, ke kterým se ještě přičetly hlasy poroty. Ta rozhodla zcela jasně, a kromě Chili dali všichni hlas Vláďovi. Vláďa se tak stal vítězem Survivoru 2022, gratulujeme!

Proč ze Survivora vypadla Aylin a kdy odstoupil Gábor a Tomáš

Aylin byla vyloučena těsně před sloučením, neboť si nahněvala celý kmen kvůli zmatkům ohledně hrníčkům s rýží. Vysvětlení situace bylo pro diváky poměrně nejasné a do teď se neví, jestli rýži potají neujídal i Tomáš. MMA zápasník Gábor byl považován nejen za hráče, který sklízí velký úspěch na soutěžích, ale lákal také diváckou pozornost. Ze zdravotních důvodů musel bohužel ze soutěže odstoupit a zde si můžete přečíst, co vzkázal fanouškům. Stejně jako Gábora dostihly zdravotní obtíže i Nathana a později také Tomáše Zástěru.

Neshoda aliancí v Azua Adam vs. Enrique

Pamatujete si na aliance v modrém kmenu ještě před promícháním? Byla tu parta kolem Braňa (tzv. slovenská aliance), parta kolem Enriqueho (tzv. mlaďáci) a Adam, Vláďa i Iva. Aliance se začali rozpadávat ve chvíli, kdy Adam vyhrál osobní imunitu a na kmenové radě pro zvolenému Vláďovi do duelu poslal Enriqueho. Pro něho se duel stal osudným a Vláďa zakusil duelové vítězství. Ačkoliv byl Vláďa velkým spojencem Adama, po promíchání se v duelu ocitli proti sobě. A i nad namakaným Adamem se podařilo trpělivému Vláďovi vyhrát.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Víc jsem výhru přála Veve ale vyhrál Vláďa někdo říká že si Veve vozí zadek (sory nepamatuju si to celý) dalo se čekat že vyhraje Vláďa.

Já teda fandím Veve. Ještě před dvěma týdny bych jí nedávala moc šanci ale teď vím že je silná a určitě se stane vítězem.

Chili je falešná jak pětka. Vláďa si zaslouží výhru na 100%

Neříkám Nikol a Veronika byly dobrý ale neměly na to

Chili je falešná a je dobře že vypadla Nikol a Veronika protože tam zbývá xenia a veve a dneska vypadne xenia

co je trapné na tom vyhrát? Dokáže to, jde mu to, nepodvádí, je to obdivuhodné. A Vláďa je jediný, který si taktiku survivoru prostudoval, pochopil a dokázal ji hrát. Tento článek zcela nespravedlivě straní čili a celému neslavnému trojlístku, který se skutečně ukázal ve velmi špatném světle svým neustálým pomlouváním ostatních, jejich zesměšňováním, škodolibostí, nevraživostí. Na to není žádná omluva. Do hry to nepatří, je to nesportovní.Doteď jsem se na survivor dívala, ale dál už nebudu, protože když vidím čili, jak kroutí hubou a vypouští samé zlé poznámky, nejsem na to už zvědavá. Někdo už vypustil do světa, že to tahle ostuda vyhrála. Nepřekvapuje mne to, solidní hráč nemá v těchto hrách moc šancí.

Už je docela trapný, že Vláďa vyhrává imunitu...Vůbec mu to nepřeju, je to falešný hráč

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Peče celá země - nové díly na ČT online

Peče celá země - nové díly na ČT online, výsledky

Peče celá země se vrací! Zajímají vás nejen recepty, ale i průběžné výsledky soutěžících? To vše včetně receptu na rakvičky najdete ve...

Třetí řada reality show Like House odstartovala 7. března

Like House 3 na TV Prima - soutěžící, díly online a zajímavosti

O čem je reality show👍 Like House👍? Kdo se zapojil do třetí řady? O jakou výhru soutěžící usilují a kde to vše sledovat? Veškeré informace...

Tvoje tvář má známý hlas 2022 nové díly 9. řady online

Tvoje tvář má známý hlas - 9. řada: účastníci, porota a vítězové

Máte rádi zábavní pořad Tvoje tvář má známý hlas 2022? ▶️ V článku se dozvíte, kdo soutěží v 9. řadě, jaké jsou výsledky i kde nové díly...