Survivor 2023 online na Voyo i v TV Nova - soutěžící, program a kdo vypadl?

Nejdrsnější reality show na světě Survivor 2023 Česko a Slovensko se vrací. Tentokrát s podtitulem Hrdinové vs. Rebelové. Sledujete Survivora 2023? Máme pro vás nejen tipy, kde se na pořad dívat, ale také průběžné výsledky a přehledy. Objevte detaily, které vás zajímají.

Kdy a kde sledovat - SoutěžícíPravidla
Kdo vypadl - Moderátor - Vítěz Survivor 2022

Survivor 2023 sledujte na Nově Foto: Archiv VOYO

Hodnocení reality show Survivor 2023: 9.9/10

 • Napětí: soutěže jsou dramatickou a napínavou podívanou
 • Prostředí a soutěžící: charakterově zajímavá parta lidí v nádherné přírodě
 • Střih: některé záběry jsou zbytečné, zvláště jezdící urna na kmenové radě

Survivor 2023 v programu TV Nova / Survivor Hrdinové vs. Rebelové

V lednu 2023 televize Nova spustila další pokračování celosvětově oblíbené reality show Survivor. Letošní Survivor Česko Slovensko má podtitul Hrdinové vs. Rebelové. Každý soutěžící z týmu Hrdinů musel někdy v životě riskovat a díky tomu se dostal do povědomí veřejnosti. Rebelové v životě museli zbořit zažitá pravidla, aby se dostali na své současné pozice. V obou týmech jsou i velmi známé osobnosti. KLIKNĚTE ZDE A SLEDUJTE ZDARMA SURVIVOR 2023.

Soutěžící se sice ocitnou v tropickém ráji u azurově modrého moře, ale s sebou nemají skoro nic a největším trápením je nedostatek jídla a nulové pohodlí. Kromě toho závodí ve fyzicky náročných soutěžích a hrají strategickou sociální hru, při které tvoří aliance. Ptáte se, proč to dělají? Každého z nich láká výhra ve výši 2 500 000 korun.

Voyo - Survivor

Survivor Česko Slovensko 2023 celé díly online / Kde sledovat Survivor 2023?

Sledování Survivora je možné následujícími způsoby:

 • TV Nova - každou středu a čtvrtek od 21:35
 • Voyo - díly s týdenním předstihem ve středu a ve čtvrtek
 • Nova Plus - celé díly z minulého týdne ke sledování zdarma

Premiérový díl Survivor Česko & Slovensko 2023 můžete sledovat online na Voyo už 25. ledna. Na TV Nova a Markíza bude k vidění premiérový díl o týden později 1. února.

Survivor online na Voyo - výhoda i spoiler

Předplatitelé služby Voyo sledují Survivora s týdenním předstihem. Neruší je žádné reklamy a svoje 2 hodiny si u Survivora vychutnají bez přerušení. Zároveň díky předstihu dříve zjistí, kdo vypadl než ti, kteří se dívají pouze v televizi. Ale pozor, jestli vaši kamarádi koukají na Voyo a vy na televizi, raději s nimi Survivora neprobírejte nebo narazíte na spoiler.

Sledování Survivora na Voyo je velice jednoduché. Stačí se zaregistrovat a následně si můžete pustit vydané síly Survivora 2023. V nabídce Voyo naleznete i minulé série.

Celé díly Survivor online a zdarma na Nova plus

Kdo nemá televizi ani Voyo, může se na Survivora dívat na Nova Plus. Právě tady jsou i zajímavá bonusová videa a často vtipné ukázky. Jen pamatujete na to, že celé díly zdarma si můžete přehrát pouze týden dozadu. Při sledování je potřeba počítat i s reklamou.

Survivor Česko Slovensko 2023 program vysílání

V předchozím Survivoru jsme si už zvykli na program typický pro úterní vysílání a pak na o něco napínavější pátky. V úterý se totiž běžně soutěžilo o odměnu a v pátek se bojovalo o imunitu, kterou následovala kmenová rada. Nechme se překvapit jaký program bude mít letošní Survivor 2023.

Survivor 2023 účastníci / Survivor Hrdinové vs. Rebelové soutěžící

Účastníků Survivoru 2023 Hrdinové vs. Rebelové je celkem 20. V každém týmu začne deset členů. Mezi Hrdiny nalezneme herce Václava Matějovského, fotbalistu Petra Švancaru, moderátorku Oktagonu Kateřenu Klinderovou a například i pokerovou hráčku Barboru Mlejnkovou.

V týmu Rebelů v Survivoru 2023 je bezesporu nejznámější soutěžící Hanka Gelnerová, kterou na sociálních sítích sledují statisíce lidí.

HRDINOVÉ REBELOVÉ
Václav Matějovský Ludmila Puldová
Petr Švancara Tomáš Weimann
Filip Jánoš Žaneta Skružná
Petr Havránek Adam Bůžek
Andrea Bezděková Hana Gelnarová
Kateřina Klinderová Jiří Hanousek
Josef Kůrka Johana Fabišíková
Karolína Krézlová Matěj Quitt
Barbora Mlejnková Tereza Schejbalová
Soňa Sedláčková Martin Konečný

Survivor 2023 pravidla - výzvy a individuální imunita

Soutěžící jsou rozděleni do dvou kmenů, které mezi sebou svádí boj o imunitu, výhody nebo věci, kterých mají v průběhu soutěže hrubý nedostatek jako třeba jídlo nebo něco, co jim udělá pobyt v divočině pohodlnější či snesitelnější. S sebou si totiž můžou na ostrov přivézt jen to nejnutnější oblečení a boty.

Ten z kmenů, který ve výzvě prohraje, je nucen poté vybrat jednoho z členů, který bude muset ze hry odejít.

Když už zbyde jen polovina soutěžících, sloučí se do jednoho kmene. Pak už jede každý na své triko. Účastníci mají možnost najít sošku individuální imunity, kterou může pak použít kdykoli během hry.

Co dalšího účastníci smí a nesmí:

 • soutěžící jsou povinni při každé radě hlasovat a nesmí hlasovat pro sebe
 • účastník pokaždé musí ukázat divákům, tedy na kameru, pro koho hlasuje
 • pokud nejde o výzvu, soutěžící mají zakázáno okrádat kmen soupeřů

Survivor soutěžící a pravidla: Za co mohou být účastníci vyloučeni?

Survivor je také soutěž sociální zdatnosti. Vztahy soutěžících ovlivňují hru po celou dobu, účastníci tvoří aliance, a o tom, kdo si odnese výhru 2 500 000 rozhoduje porota složená z vyřazených hráčů.

S tím jsou spojena pravidla, která soutěžící nesmí porušit. Například je přísně zakázáno nabízet spoluhráčům podíl z potenciální výhry, soutěžící musí dodržovat zákony dané země, kde se natáčí, a nedopouštět se vzájemného násilí.

Survivor 2023 – 1. díl: Skok z vrtulníku, snědený šváb a Žanetiny ztracené spodky

První díl začal pěkně zostra pro soutěžící Petra Švancaru a trenérku Soňu: skokem z vrtulníku. Youtuber Filip si chtěl také střihnout nějakou výzvu, a tak se rozhodl sníst švába, ale pokud jde o ty oficiální výzvy, to nejlepší ukázal realitní makléř Jirka, který exceloval v prvním souboji o odměnu a jeho tým díky tomu získal zásoby. Kdo ale skutečně zazářil, byl někdejší účastník Love Islandu Petr Havránek, kterému se podařilo rozdělat oheň, a to se mu smál i Ondřej Novotný – nakonec Petr všem vytřel zrak. Také se ztrácely díly od plavek. V jednom ze záběrů se zdálo, že o jejich spodní díl přišla účastnice Žaneta. Kam se poděl, těžko říct.

Survivor: Pítr a tulící se Andrea. Je mezi nimi něco?

Jsou společně v alianci, ale obecně k sobě mají blízko. To potvrzují záběry, z nichž je zřejmé, že vedle sebe Andrea s Pítrem usínají a na nichž se Andrea k Pítrovi tulí. Pítr má přitom venku přítelkyni – modelku a influencerku Gabrielu Gášpárovou –, která ale uvedla, že Pítrovi naprosto důvěřuje. Když se však k celé věci vyjádřila Laura Chrebetová, přítelkyně účastníka Martina, a pronesla, že ona by to nesla rozhodně hůř, krásku to rozplakalo.

„S Pítrem k sobě mají hodně blízko, všímáme si toho úplně všichni. Někteří se i diví, protože má doma přítelkyni, někteří z nás to moc nechápou...,“ pronesla jedna ze soutěžících Pavlína Sigmundová.

Survivor 2023: Čokoládový dort, dopisy a plačící Švancara

Soutěžící mají k přežití skutečně jen to nejdůležitější, a tak se musí rozloučit i s tím, co v běžném světě považovali za samozřejmost. Není tedy divu, že některé odměny účastníkům vhání slzy do očí. Své o tom ví i bývalý fotbalista Petr Švancara, který neudržel emoce na uzdě, když se dozvěděl, že na ně čeká odměna ve formě čokoládového dortu, kávy, ale hlavně dopisů od blízkých.

Survivor 2023: Kdo vypadl?

Někdo musí vypadnout jako první a v případě zbrusu nového Survivora to je dvaadvacetiletá atletka Tereza Schejbalová. Po prohře modrého týmu měla Tereza ještě šanci ustát to v záchranném duelu, jenže ani v tom se jí nedařilo, porazila ji pětapadesátiletá Ludmila Puldová z týmu Rebelů, která byla v dané disciplíně šikovnější, a tak se Tereza musela vrátit do České republiky.

Kdo zatím vypadl ze Survivora 2023:

 1. atletka Tereza Schejbalová (prohrála duel)
 2. fitness influencerka Soňa Sedláčková (prohrála duel)
 3. barmanka Hana Gelnarová (prohrála duel)
 4. herec Václav Matějovský (musel skončit kvůli zranění)
 5. pokerová hráčka Barbora Mlejnková (prohrála duel)
 6. průvodkyně Ludmila Puldová (prohrála duel)
 7. moderátorka Kateřina Klinderová (prohrála duel)
 8. realitní makléř Jiří Hanousek (odstoupil)
 9. fotbalista Petr Švancara (prohrál duel)

Survivor 2023 – Vašek Matějovský a jeho zraněné koleno

Mladý herec Václav Matějovský (známý ze seriálu Ulice), který byl považovaný za favorita soutěže, musel ukončit soutěž předčasně kvůli zranění kolene, po němž byl dokonce nucen podstoupit operaci.

Pár dní po operaci absolvoval rozhovor s Anetou Kratochvílovou, kde přiznal, že měl s kolenem problémy v podstatě odjakživa, stačil jeden špatný pohyb a bylo vymalováno. Kromě toho se ale potýkal i s jinými zdravotními komplikacemi: „Od prvního dne mimo ostrov jsem skoro nespal a důvodem byly zažívací obtíže. To tělo tam dostalo obrovský fyzický a vlastně i psychický záhul. Takže když jsem začal po návratu normálně jíst, tak to tělo nezvládalo a já jsem týden v kuse zvracel...“

Survivor 2023 – Kateřina Klinderová vyletěla v duelu s Pítrem

Sedmou vyřazenou soutěže Survivor je moderátorka a bojovnice, která má za sebou dva zápasy v Oktagonu, Kateřina Klinderová. Ocitla se v duelu s Pítrem a zpočátku se zdálo, že to bude on, kdo vypadne, ale pak se karta obrátila a Pítrovi se začalo dařit. Kateřina tak musela po dvaatřiceti dnech ostrov opustit. Nijak zvlášť se domů ale netěšila, a kdyby měla možnost, neváhala by bojovat v soutěži dál. Navzdory tomu, že vypadla v duelu s Pítrem, je právě on jedním z těch, komu by Kateřina výhru přála – druhou účastnicí, které Kateřina fandí, je Andrea Bezděková, s níž se prý na ostrově spřátelily.

„Už jsem toho měl dost,“ přiznal Švanci po návratu z ostrova

I na bývalého fotbalistu Petra Švancaru došlo, jenže na rozdíl od například Kateřiny Klinderové, Švanci vyřazení ze hry vítal. „Už jsem toho měl tak dost... ty myšlenky jít domů má člověk čím dál tím větší. Zaprvé mu je smutno a za druhé má hlad...“ řekl po návratů v rozhovoru pro televizi Nova. Přiznal ale, že mu soutěž dala hodně. Nešlo mu prý o sledující nebo lajky, ale o to vystoupit z komfortní zóny. Pochvaloval si, že se mu navíc podařilo zhubnout, což by rád udržel. Švanci by výhru přál Pepovi nebo Andree, se kterými si prý rozuměl nejvíc.

Survivor 2023: dramatický odchod Jirky Hanouska a právníci?

„Tohle pravidlo nabourává moji důvěru v tu hru,“ reagoval Jiří Hanousek na kmenové radě na nové genderové pravidlo, které zakazovalo vyloučit jednu z žen. Moderátor Ondřej Novotný na to měl jasnou a stručnou odpověď: „Ano, ale je to reality show a je rok 2023, co tam máš dál?“ To Jirku přesvědčilo o tom, že v soutěži nechce dál pokračovat. Co však už nebylo řečeno, byl fakt, že po následující dny Jirka svou nespokojenost řešil s hlavní produkcí pořadu, což mnohé, včetně Novotného, nemile překvapilo. V souvislosti s tím se skloňují slova jako „právník“ či „milionové pokuty“. Jak se celá situace vyvine, se teprve ukáže.

Survivor 2023 - diskuze na Facebooku

Největším příznivcům Survivora jistě neunikla facebooková skupina SURVIVOR CZ/SK | Česko & Slovensko | diskuze a zajímavosti. Jestli máte problém s tolerováním lidské hlouposti a často i ubohosti, do skupiny se nepřidávejte. Členové skupiny si často neberou servítky a "výprask" v příspěvcích i komentářích od nich neoprávněně dostávají nejen tvůrci pořadu, ale i soutěžící. Větší procento lidí ve skupině stále nadává nebo někoho uráží. Těch, kteří skutečně někomu fandí, a dokážou ocenit snahu soutěžících o přežití, je pouze hrstka.

Survivor 2023 casting Česko a Slovensko

V minulém ročníku se ukázalo, že ne všichni soutěžící byli na náročné výzvy fyzicky a  mentálně připraveni. Tito jedinci následně opustili soutěž předčasně. Na místě je tedy otázky, zdali byl tentokrát casting důkladnější? „Casting není detektivní kancelář. Další věc je ta, co všechno o sobě soutěžící opravdu řeknou,“ sdělil na webu TV Nova moderátor Ondřej Novotný. Doufejme tedy, že nové tváře Survivoru nikterak nerozhodí pobyt v  divoké přírodě, kde si budou muset samy postavit přístřeší, rozdělat oheň a zajistit si vodu a jídlo

Moderátor Ondřej Novotný a jeho hlášky

V diskusích nejen na Facebooku se diváci Survivoru shodují, že úroveň pořadu má na svědomí především její moderátor Ondřej Novotný. Jeho slovní projev je obdivuhodný, a navíc má příjemné a sympatické vystupování. Jeho komentování soutěží a následné rozhovory se stávají legendárními. V Survivoru 2023 zaujal hláškami:

"Jak to vnímáš ty, překvapilo tě to?"

"Tohle je Survivor."

"Á XY má obrovskou smůlu!"

"Tohle byla obrovská chyba, kterou teď bude XY jen těžko dohánět."

Ondřej Novotný je zkrátka velmi důležitou součástí Survivoru a můžeme se těšit, že v letošním Survivoru 2023 Hrdinové vs. Rebelové opět ukáže nezapomenutelné výkony.

Petr Švancara bude bojovat v Survivoru Foto: Profimedia

Survivor Petr Švancara: Dokáže známý fotbalista vyhrát?

O zábavu na ostrově jistě nebude nouze. V soutěži se totiž představí bývalý fotbalový útočník a brněnská ikona Petr Švancara, který v nejvyšší české soutěži odehrál 309 zápasů, v nichž střelil 59 gólů. Má ze soutěže obavy? "Určitě mi nebude dobře vedle negativních lidí. A nejspíš mě bude trápit hmyz, který nemám moc rád. Pavouci, komáři, nevím, co tam na nás všechno čeká. Nejvíc mi bude chybět rodina, protože jsem trojnásobný otec," nechal se slyšet.

Survivor: Gelnarová, Havránek, Bezděková

Pozornost mužů zajisté přitáhne barmanka Hana Gelnarová, kterou na sociálních sítích sledují statisíce fanoušků. Pánové se pak mohou těšit také na Andreu Bezděkovou. Ta v roce 2016 vyhrála titul miss České republiky. "Hodně sportuji, tak doufám, že budu mít příležitost to zužitkovat. Otázkou je, co se mnou udělá stres. Jsem odkojená dětskými tábory, vyrůstala jsem na sídlišti, takže v džungli," přichází s netradičním přirovnáním.

Dámskou část diváků bude zajisté zajímat Petr Havránek, jenž se od svých 16 let věnuje modelingu. Během své kariéry předváděl na přehlídkách věhlasných módních značek. Havránek má s reality show již zkušenosti, jelikož se zúčastnil první řady Love Island Česko & Slovensko. Tam také poznal svoji současnou partnerku Gabrielu Gašpárovovou.

Finále Survivoru 2023 - kdy je konec a kdo vyhraje?

S největší pravděpodobností uvidíme finále ve stejném formátu jako v minulé řadě. Do finále tak postoupí nejlepší tři soutěžící. Vítěze bude opět vybírat porota složená z vyloučených členů. Informace o finále budeme doplňovat v tomto článku.

Survivor cz online video na YouTube

Ačkoliv na YouTube celé díly Survivoru nenajdete, můžete se zde podívat na řadu zajímavých rozhovorů nejen se soutěžícími. Přikládáme odkaz na rozhovor s moderátory, který rozhodně stojí za shlédnutí.

Survivar (Kdo přežije) USA vs. Survivor Česko Slovensko

Kdo přežije nebo chcete-li Survivor (často mylně pojmenováváno Survivar) je americká reality show, která v roce 2021 odvysílala již 41. sérii. Oproti našim ostrovanům soutěžící v originálním Survivoru přežívají na ostrově pouze 39 dní. Dost možná jste zaznamenaly nové prvky v soutěži (například společné kmenové rady nebo duely). Ačkoliv tyto prvky čelí kritice, vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík, který je poradcem pro Survivor, na svém Instagramu uvedl, že nové prvky rozhodně nejsou na škodu a jsou produkcí již osvědčené.

*️⃣Kde se natáčí Survivor 2023?

Reality show Survivor Česko Slovensko se natáčí na izolovaném ostrově v Dominikánské republice. Soutěžící žijí sice na nádherné pláži uprostřed nedotčené přírody, ale bez pohodného natož luxusního zázemí.

*️⃣Kdy se natáčel Survivor 2023?

Casting byl již v roce 2022 a natáčení začalo už na začátku ledna 2023.

*️⃣Kdy vypadl v Survivor?

Průběžné výsledky a informace o tom, kdo a kdy vypadl najdete zde v článku.

*️⃣Kdy bude konec Survivora?

Datum konce Survivora 2023 zatím není známé.


Výsledky a průběh Survivoru 2022

Zde se můžete podívat na průběh a výsledky minulého ročníku Suvivor CZ SK:

Survivor Česko Slovensko soutěžící Mao a Azua

Na začátku hry byli účinkující rozdělini do dvou týmů. Červný tým Mao tvořili známé osobnosti a celebrity. Členové modrého kmenu Azua byli vybráni z řad obyčejných lidí.

Survivor - kmen Mao - členové Nathan, Chili a další. Kdo vypadl?Jo

Jméno soutěžící/ho Výměna / promíchání / vyloučení / odstoupení
Vojtěch Drahokoupil odstoupil
Iva Pazderková vyměněna do kmene Azua, vyloučena jako pátá
Tomáš Zástěra promíchán do kmena Azua, odstoupil
Nikola Čechová Shopaholic Nicol v soutěži, vyloučena jako třináctá
Chili promíchána do kmene Azua, vyřazena jako sedmnáctá
Barbora Jánová vyloučena jako třetí
Matěj Paprčiak vyloučen jako druhý
Daniel GoGo Štrauch vyloučen jako desátý
Nathan Christián Dzaba odstoupil
Veronika Havlík promíchána do kmene Azua, vyřazena jako čtrnáctá
Gábor Boráros odstoupil
Xénia Gregušová vyřazena jako patnáctá

Survivor - kmen Azua - členové Johy, Dominika a další. Kdo vypadl?

Jméno soutěžící/ho Výměna / promíchání / vyloučení / odstoupení
🔥 Vladimír Čapek VÍTĚZ, našel skrytou imunitu pro použití po sloučení
Johana Johy Špačková vyměněna do kmene Mao, promíchána do kmene Azua, získala pomyslnou bronzovou medaily
Adam Raiter vyloučen jako osmý
Lukáš Urban vyloučen jako čtvrtý
Enrique Lysoněk vyloučen jako šestý
Aylin Saranova promíchána do kmene Mao, vyloučena jako devátá
Monika Kačmaříková vyloučena jako první
Veronika Veve Přikrylová dostala se do finále, skončila jako druhá
Dominika Šímová promíchána do kmene Mao, vyloučena jako dvanáctá
Lenka Zuzulová vyloučena jako sedmá
Tomáš Benko promíchán do kmene Mao, vyloučen jako jedenáctý
Branislav Martanovič promíchán do kmene Mao, vyloučen jako šestnáctý

Survivor 2022 účastníci ve sloučení

Po tom, co se kmeny promíchaly nastaly v soutěži první zvraty. Vydrží vytvořené aliance? Jak to zvládnou účastníci bez svých spřízněných duší z původního kmenu? A kdo si troufne vytvořit nové spojenectví napříč kmeny? Nakonec se do sloučení, které bylo zahájeno skutečně velkolepé, dostali následující hráči a hráčky:

 • Xénia Gregušová
 • Vladimír Čapek
 • Veronika Veve Přikrylová
 • Dominika Šimová
 • Tomáš Benko (v duelu porazil Dominika)
 • Branislav Martanovič
 • Nikola Čechová Shopaholic Nicol
 • Daniel GoGo Štrauch (prohrál v duelu s Tomášem a vypadl)
 • Johana Johy Špačková
 • Chili
 • Veronika Havlík

Survivor - kdo vypadl a průběžné výsledky (spoiler)

20. díl (v televizi 25. března)

⭐ duel vyhrál Tomáš

❌ soutěž opustil Domink Gogo

22. díl (v televizi 1. dubna) ⭐ duel vyhrála Xenia
❌ soutěž opustil Tomáš
24. díl (v televizi 8. dubna)

⭐ duel vyhrála Xenia

❌ soutěž opustila Dominika

26. díl (v televizi 15. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustila Nikol

27. díl (v televizi 19. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustila Veronika

28. díl (v televizi 22. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustila Xénia

29. díl (v televizi 26. dubna)

⭐ duel vyhrála Chili

❌ soutěž opustil Braňo

30. díl (v televizi 29. května)

⭐ duel vyhrála Veve

❌ soutěž opustia Chili

31. díl (v televizi 3. května)

⭐ souboj o postup do finále vyhrála Veve

❌ porota rozhodla o tom, že do fine nepůjde Johy, která opustila soutěž (do finále se dostal Vláďa)

32. díl (v televizi 6. května)

⭐ Veve v souboji získala 2 body, Vláďa 3

POROTA ROZHODLA O TOM, ŽE SOUTĚŽ VYHRÁL VLÁĎA

Survivor: možnost dívčí aliance - Johy, Nikol, Chili, Veronika

Chili, kterou můžete znát z populární show MasterChef, Veronika, Nikol a také Johy, to byla čtveřice, kterou diváci považovali za pevné jádro dívčí aliance. Ta se ale v 26. dílu rozpadá. Johy začala připadat v dívčí alianci v ohrožení a spojila se s Vláďou a zbytkem proti trojici děvčat. Neudělala to však za jejich zády a po svém rozhodnutí jim to zcela otevřeně oznámila. Vypadá to, že Johy začala opravdu hrát.

Chili svůj pátý duel nevyhrála

30. díl znamenal pro sympatickou Chili pátý duel. Tentokrát v něm byla postavena proti Veve. Ta rozhodně nebyla žádným favoritem, na jejím těle se začínají projevovat zranění, které během soutěže utrpěla, a viditelně strádá. Při duelu však zvolila lepší strategii a Chili díky své odvaze poslala do poroty.

Finále Survivor 2022 - Johy, Veve a Vláďa

Z finálové trojky se konečně stala dvojka! 31. díl představoval náročný souboj o postup do finále, který nakonec vyhrála Veve. Podařilo se jí rozdrtit Vláďu v souboji na výdrž a vytrvalost a následně také Johy, kterou pohořela v soutěži náročné nejen na fyzičku, ale hlavně na paměť. Porota na kmenové radě pak rozhodovala o tom, jestli do finálové dvojice postoupí Johny nebo Vláďa. Všichni hlasovali pro odchod Johy.

Survivor 2022 - kdo vyhrál finále

Napínavé finále Survivor 2022 diváci sledovali na Voyo ve čtvrtek 5. května a v televizích pak v pátek 6. května. Vláďa s Veve se nejprve utkali v 5 soubojích, z nichž 2 vyhrála Veve a 3 Vláďa. Každé vítězství v souboji znamenalo jeden hlas na kmenové radě, ke kterým se ještě přičetly hlasy poroty. Ta rozhodla zcela jasně, a kromě Chili dali všichni hlas Vláďovi. Vláďa se tak stal vítězem Survivoru 2022, gratulujeme!

Proč ze Survivora vypadla Aylin a kdy odstoupil Gábor a Tomáš

Aylin byla vyloučena těsně před sloučením, neboť si nahněvala celý kmen kvůli zmatkům ohledně hrníčkům s rýží. Vysvětlení situace bylo pro diváky poměrně nejasné a do teď se neví, jestli rýži potají neujídal i Tomáš. MMA zápasník Gábor byl považován nejen za hráče, který sklízí velký úspěch na soutěžích, ale lákal také diváckou pozornost. Ze zdravotních důvodů musel bohužel ze soutěže odstoupit a zde si můžete přečíst, co vzkázal fanouškům. Stejně jako Gábora dostihly zdravotní obtíže i Nathana a později také Tomáše Zástěru.

Neshoda aliancí v Azua Adam vs. Enrique

Pamatujete si na aliance v modrém kmenu ještě před promícháním? Byla tu parta kolem Braňa (tzv. slovenská aliance), parta kolem Enriqueho (tzv. mlaďáci) a Adam, Vláďa i Iva. Aliance se začali rozpadávat ve chvíli, kdy Adam vyhrál osobní imunitu a na kmenové radě pro zvolenému Vláďovi do duelu poslal Enriqueho. Pro něho se duel stal osudným a Vláďa zakusil duelové vítězství. Ačkoliv byl Vláďa velkým spojencem Adama, po promíchání se v duelu ocitli proti sobě. A i nad namakaným Adamem se podařilo trpělivému Vláďovi vyhrát.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Víc jsem výhru přála Veve ale vyhrál Vláďa někdo říká že si Veve vozí zadek (sory nepamatuju si to celý) dalo se čekat že vyhraje Vláďa.

Já teda fandím Veve. Ještě před dvěma týdny bych jí nedávala moc šanci ale teď vím že je silná a určitě se stane vítězem.

Chili je falešná jak pětka. Vláďa si zaslouží výhru na 100%

Neříkám Nikol a Veronika byly dobrý ale neměly na to

Chili je falešná a je dobře že vypadla Nikol a Veronika protože tam zbývá xenia a veve a dneska vypadne xenia

co je trapné na tom vyhrát? Dokáže to, jde mu to, nepodvádí, je to obdivuhodné. A Vláďa je jediný, který si taktiku survivoru prostudoval, pochopil a dokázal ji hrát. Tento článek zcela nespravedlivě straní čili a celému neslavnému trojlístku, který se skutečně ukázal ve velmi špatném světle svým neustálým pomlouváním ostatních, jejich zesměšňováním, škodolibostí, nevraživostí. Na to není žádná omluva. Do hry to nepatří, je to nesportovní.Doteď jsem se na survivor dívala, ale dál už nebudu, protože když vidím čili, jak kroutí hubou a vypouští samé zlé poznámky, nejsem na to už zvědavá. Někdo už vypustil do světa, že to tahle ostuda vyhrála. Nepřekvapuje mne to, solidní hráč nemá v těchto hrách moc šancí.

Už je docela trapný, že Vláďa vyhrává imunitu...Vůbec mu to nepřeju, je to falešný hráč

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Peče celá země - nové díly na ČT online

Peče celá země - nové díly na ČT online, výsledky

Peče celá země se vrací! Zajímají vás nejen recepty, ale i průběžné výsledky soutěžících? To vše včetně receptu na rakvičky najdete ve...

Třetí řada reality show Like House odstartovala 7. března

Like House 3 na TV Prima - soutěžící, díly online a zajímavosti

O čem je reality show👍 Like House👍? Kdo se zapojil do třetí řady? O jakou výhru soutěžící usilují a kde to vše sledovat? Veškeré informace...

Tvoje tvář má známý hlas 2022 nové díly 9. řady online

Tvoje tvář má známý hlas - 9. řada: účastníci, porota a vítězové

Máte rádi zábavní pořad Tvoje tvář má známý hlas 2022? ▶️ V článku se dozvíte, kdo soutěží v 9. řadě, jaké jsou výsledky i kde nové díly...