Nejlepší filmy a seriály na Netflixu - novinky a program

Trávíte rádi svůj volný čas sledováním seriálů nebo filmů? Pokud ano, tak dost možná znáte oblíbenou streamovací platformu Netflix. Jaké novinky chystá a které filmy a seriály rozhodně stojí za shlédnutí? Přinášíme konkrétní tipy a ucelené informace o založení účtu na Netflixu i jeho ceně.

Filmové novinky - Pokračování seriálů
Komedie - Ceník

Netflix program 2022 - nejlepší seriály a filmy
Foto: Max Pixel

Nejlepší filmy a seriály v programu Netflixu

Určitě znáte zdlouhavé překlikávání mezi jednotlivými filmy a seriály a vybírání, které nebere konce. Hlavní roli hraje nerozhodnost a než objevíte ten pravý film, který chcete zrovna sledovat, máte snědené veškeré občerstvení, které jste si nachystali. Skoncujte s tím! Máme pro vás přehled nejen novinek, které stojí za to vidět.

Novinky na Netflixu a filmové tipy na rok 2022

Nové filmy a seriály přibývají na Netflix každý týden. Na co konkrétního se můžeme v tomto roce těšit? Netflix uvedl pořádně nabitý trailer plný novinek na rok 2022 a podívat se na něj můžete ho na konci článku. Nechybí v něm komedie, akční thrillery, dramata, záhady ani pokračování oblíbených hitovek. Najdete v něm například tato lákadla:

 • akční thriller The Gray Man - natáčeno v Praze
 • sci-fi Spaceman - také natáčeno v Praze
 • pokračování detektivky Na Nože
 • The Mother s Jennifer Lopez
 • komedie You People
 • akční sci-fi The Adam Project
 • pokračování dramatu Enola Holmes 2
 • sportovní drama Hustle
 • komediální a dobrodružný fantasy film Slumberland
 • fantasy film The School for Good and Evil
 • animovaný film The Sea Beast
 • pohádky Matilda, Pinocchio a daší

Pokračování seriálů na Netflixu - novinky 2022

Netrpělivě čekáte na novou řadu vašeho oblíbeného seriálu? Následující tabulka vám odhalí, ke kterým seriálů se Netflix chystá tento rok uvést pokračování.

Název Očekávaná série v roce 2022
Stranger Things 4.
The Umbrella Academy

3.

Zaklínač spin-off
Vikingové spin-off
Bridgertonovi 2.
Peaky Blinders 6.
Koruna 5.

Nejlepší seriály na Netflixu - Witcher, You a další

Rozsáhlá nabídka Netflixu uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího diváka. Kromě výše zmíněných mezi dlouhodobé hitovky této streamovací služby patří například Witcher (česky Zaklínač) nebo psychologický thriller You (česky Ty). Za vaši pozornost stojí také seriály Black Mirror (česky Černé zrcadlo) nebo seriálový hit roku 2021 Hra na oliheň.

Nejlepší filmy a komedie na Netflixu

Rádi se smějete? Na internetové televizi Netflix je komedií pořádná zásoba. Najdete tu jak komedie z české produkce (například Bábovky podle románu od Radky Třeštíkové nebo klasiku jako je Slunce, seno, jahody). Nechybí ani dětské komedie (třeba Madagaskar) a oceněné zahraniční filmy, kdy jste naposled viděli báječného Forresta Gumpa? Velkou zásobu srandy ukrývá i záložka komediální seriály. Doporučujeme především animovaný seriál Disanchantment (česky Rozčarování) od Matta Groeninga, který stojí i za seriály jako Simpsonovi nebo Futurama.

Kolik stojí Netflix - cena předplatného a kompletní ceník

Říkáte si, že cena za tak velké množství filmů a seriálů bude jistě vysoká a možná i nedostupná? Opak je pravdou a předplatné Netflixu vás nezruinuje. Netflix nabízí předplatné ve 3 různých verzích, které se liší maximálním rozlišení, kvalitou zvuku a také počtem zařízení na současné sledování. Obsah Netflixu si můžete přehrát na počítači, televizi, herní konzoli nebo dokonce na mobilu či tabletu.

Předplatné Basic Standard Premium
Rozšíření SD Full HD 4K
Počet zařízení pro současné sledování 1 2 4
Cena za 1 měsíc 199 Kč 259 Kč

319 Kč

Netflix cz na 30 dní zdarma si už nevyzkoušíte

Nechce se vám kupovat zajíce v pytli a radši byste si nejdřív na měsíc vyzkoušeli? Bohužel zadarmo to už nepůjde. Ačkoliv dříve Netflix nabízel zkušební měsíc zdarma, dnes už tato možnost dostupná není. Zkušební doba zdarma byla zcela v tichosti z platformy odstraněna v loňském roce.

Neflix.com cz - česká lokace

Už od října roku 2019 je Netflix plně lokalizován pro ČR a vy se tak nemusíte obávat, že budete muset zápasit s angličtinou. Prostředí Netflixu je plně v češtině a je tedy naprosto srozumitelné. Pamatujte, že lokaci nelze měnit, nicméně český Netflix můžete pohodlně sledovat i ze zahraničí.

Netflix nejsou jen seriály a filmy

Víte, že na Netflixu můžete sledovat i dokumenty nebo třeba reality show? Podívejte se třeba na srdceryvný dokumentární film Karel o Karlu Gottovi. Nebo si vyberte takový filmový žánr, který máte nejradši, pohodlně se usaďte a sledujte Netflix tak dlouho, jak jen budete chtít.

*️⃣Jak se zaregistrovat a založit si účet na Netflixu?

Registrace i přihlášení na Netflix je opravdu snadné. Na hlavní stránce si zvolíte předplatné, které vám vyhovuje nejvíce a zadáte e-mailovou adresu a heslo. Tím vytvoříte účet. Následně zvolíte platební metodu a je hotovo. Ceník najdeteje zde v článku. Po založení účtu si můžete vytvořit profily pro jednotlivé členy domácnosti.

*️⃣Jak na dowload pro sledování Netflixu offline?

Nejprve je potřeba si přes Wi-Fi nebo mobilní data stáhnout vybrané filmy či seriály, které chcete sledovat offline. Po jejich stažení už nemusíte nic dalšího řešit a vybrané snímky si pustíte i bez připojení k internetu. Vyplatí se to především na cestách nebo všude, kde je slabé připojení.

*️⃣Jak na Netflixu najít filmy s českým dabingem?

Stačí do vyhledávacího pole zadat "Audio in Czech" a zobrazí se tituly s českým dabingem. Ten si ověříte tak, že u konkrétního filmu kliknete v pravém dolním rohu a symbol titulků, kde se zobrazí i dostupný dabing.


Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Srovnání internetových televizí vám pomůže vybrat si tu nejlepší!

Srovnání nejlepších internetových televizí online

Která internetová televize je nejlepší? Kolik zaplatíte měsíčně za TV přes internet? Co je to IPTV? Odpovědi na tyto a další otázky najdete...