Oktagon Štvanice živě: Vémola vs. Ilič - Jak sledovat livestream?

Nejoblíbenější MMA turnaj u nás po roce zase otevírá brány. Oktagon na Štvanici letos proběhne 23. července a hlavním zápase se o titul polotěžké váhy utká Karlos Vémola. Podrobnosti si přečtěte v článku.

Karlos Terminátor Vémola má znamenitý wrestling Foto: Karlos Vémola

Hodnocení turnaje OKTAGON 34: 9,6/10

  • Datum a místo: 23. 7. 2022, od 19:00, Ostrov Štvanice, Praha
  • Kurzová nabídka: Na všechny zápasy si můžete vsadit u Sázkových kanceláří

Oktagon 34 na Štvanici v Praze: Vémola vs. Ilič - informace

Karlos Terminátor Vémola má na mušce srbského Jokera Aleksandara Iliče. V boji o titul polotěžké váhy ho v sobotu 23. července požene vyprodaná pražská Štvanice. Open air turnaj pod otevřeným nebem, spousta hudby, drinků a světelné show. Takový bude turnaj Oktagon 34, který můžete sledovat z pohodlí domova živě na Tipsport TV

Sledujte OKTAGON 34 živě ZDE

Od zápasu Vémola vs. Ilič se všeobecně čeká jasná dominance české legendy. Terminátor na tento zápas podstoupil velmi náročnou přípravu a navíc nemusí oproti předchozím zápasům tolik shazovat na váze, jelikož jde o titulový zápas v polotěžké divizi do 93 kilogramů.

Jeho srbský soupeř Aleksandar "Joker" Ilič v kariéře zápasil výhradně ve váze do 84 kilogramů, což ho bude v utkání velmi limitovat. Na druhou stranu ale nemá v tomto utkání absolutně co ztratit, a tak zkouší rozhodit Vémolu skrze sociální sítě.

Turnaj Oktagon 34 doprovodí bohatý víkendový program, který začne už pátečním veřejným vážením. Na ostře sledovaném galavečeru se představí známá jména domácí scény, jako například Daniel Škvor, Matouš Kohout, Filip Macek, či po delší době Václav Holota z vyhlášeného Reinders MMA Gymu.

Sledujte Oktagon 34 na Štvanici živě na Tipsport TV

Kde sledovat živě Vémola na Štvanici a bude Oktagon v TV?

Nejlepší volbou, jak sledovat zápasy Štvanice je založit si učet u Tipsportu a následně si pustit livestream zdarma. Za registraci dostanete i příjemný sázkový bonus, za který si můžete rovnou tipnout svoje favority na vítězství.

Organizace Oktagon znovu nabízí i placený PPV stream. Za možnost sledovat přímý přenos ve Full HD kvalitě a s možností zpětného přehrání, zaplatíte 10,99 EUR v předprodeji, a v den konání turnaje 13,99 EUR.

Kde sledovat Oktagon 34 Štvanice
Livestream Tipsport TV Pay-per-view stream (PPV)

Ostatní varianty ani nehledejte, neboť Oktagon 34 v TV vysílaný nebude. Pakliže máte rádi společnost a atmosféru, můžete s přáteli vyrazit do certifikovaných Oktagon barů, kde to bude žít takřka stejně tak, jako přímo na Štvanici.

Karta Štvanice Oktagon výsledky: program (fight card)

Program a výsledky Štvanice 2022 najdete v této tabulce.

OKTAGON 34 ŠTVANICE: PROGRAM, VÝSLEDKY
Hlavní karta
Light heavyweight title fight
Karlos Vémola (submise) vs. Aleksandar Ilič
Lightweight Matouš Kohout vs. Mateusz Legierski (submise)
Welterweight Maté Kertész (body) vs. Vladislav Kanchev
Featherweight David Kareta vs. Roman Paulus (body)
Lightweight Jan Široký (TKO) vs. Tomáš Fiala
Prelims
Light heavyweight Daniel Škvor (KO) vs. Stroumpoulis Panagiotis
Featherweight David Moon (TKO) vs. Michal Konrád
Middleweight Michal Kotalík vs. Ole Magnor (submise)
Bantamweight Filip Macek (submise) vs. Mikael Silander
Bantamweight Cornelia Holm (body) vs. Róża Gumienna
Welterweight Max Handanagič vs. Václav Holota (submise)
Middleweight Simeon Kapuya vs. Martin Pipek (TKO)

1️⃣ Jaké budou letos zápasy Štvanice Oktagon 34?

Legendární turnaj pod otevřeným nebem nabídne i tento rok mimořádně atraktivní fight card. Do akce jdou známé česko-slovenské, ale i zahraniční tváře. Kdo všechno se na Štvanici představí se dozvíte uvnitř článku.

2️⃣ V kolik hodin bude zápasit Karlos Vémola na Štvanici?

Vzhledem k tomu, že turnaj Oktagon 34 startuje v sobotu 23. července od 19:00, dojde na hlavní zápas okolo půlnoci. Bližší informace k turnaji najdete v tomto článku

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Lela Ceterová s Karlosem Vémolou a dcerou Lili

Lela Ceterová - životopis, vztah a děti s Karlosem Vémolou

Kdo je to Lela Ceterová a jak se dostala do pozice celebrity? Jak vypadá její rodina? Co víme o její historii? Čtěte dál a dozvíte se o...

Karlos Vémola je velkým milovníkem zvířat

MMA bojovník Karlos Terminátor Vémola - Vémoland a zvířata

Karlos Vémola ⭐ přitahuje obrovskou pozornost médií a fanoušků nejen svými sportovními výkony, ale i mimo klec.✔️ Pořád se kolem něj něco...

Karlos Vémola se na turnaji Oktagon 33 vrací do klece

MMA Oktagon 33 živě: Návrat Vémoly i titulová obhajoba

Největší česko-slovenská organizace Oktagon má před sebou klíčový turnaj v německém Frankfurtu ⏳. V článku najdete radu, jak si pustit...