HBO Max ČR - program, přihlášení a ceny pro Česko

Od 8. března je v Česku dostupná služba HBO Max. V tomto článku se podíváme na to, kolik HBO Max stojí a co nabízí. Také vám poradíme, jak se poprvé přihlásit a jak probíhá přechod z původního HBO Go.

HBO Max u nás nahradilo službu HBO Go Foto: Pixabay

Co je HBO Max a HBO Go

HBO Max i HBO Go jsou streamovací služby, které využívají lidé po celém světě. HBO Max se do Čech dostalo 8. března 2022 a nahradilo předchozí HBO Go. Obě tyto služby spadají pod WarnerMedia a v bohaté filmotéce nabízí také vlastní produkci.

HBO Max - počet profilů, uživatelů a jaké nabízí rozlišení

Jelikož HBO Max nahradilo předchozí službu HBO Go, nabízí samozřejmě lepší služby, více profilů, kvalitní rozlišení i zvuk. Nyní si HBO pustíte zároveň až na 3 zařízeních a můžete si vytvořit až 5 profilů, což je víc, než na co jsme zvyklí u konkurenčního Netflixu. Na porovnání služby HBO Max a HBO Go se podívejte do následující tabulky.

HBO Max vs HBO Go

HBO GO HBO MAX
Rozlišení 1080p 2160p
HDR ne Dolby Vision, HDR10
Zvuk Dolby Digital 5.1 Dolby Atmos 7.1.4
Počet souběžných streamů 2 3
Přeskakování intra ne ano
Vodoznak ve videu ano ne
Nastavení titulků velikost velikost, barva, pozadí, písmo

Přihlášení do HBO Max a přechod z HBO Go

Pro přihlášení navštivte stránku HBO Max a klikněte na tlačítko Přihlásit se v pravém horním rohu. Jste-li původním uživatelem HBO Go, pak vaše přihlašovací údaje odpovídají těm, které jste zadávali u HBO Go. Jste-li novým zákazníkem, je nutné vytvořit si nový účet.

HBO Max - měsíční paušál, platba, cena za streamovací služby

Do konce března 2022 mají všichni jedinečnou šanci získat HBO Max za 132 Kč měsíčně. Tato cena by měla zůstat stejná po celou aktivního účtu. Uvítací nabídka 132 Kč měsíčně platí jak pro nové zákazníky, tak pro ty, kteří přecházejí z HBO Go.

Od dubna 2022 se cena pro nové zákazníky ustálí na 199 Kč měsíčně. Oproti jiným státům vychází české HBO Max relativně levně. Podívejte se na srovnání cen v ostatních zemích.

Cena HBO Max v jiných zemích
Spojené státy americké 14.99 dolarů (320 Kč)
Mexico 149 mexických pesos (180 Kč)
Španělsko 8,99 eur (230 Kč)
Finsko 8,99 eur (230 Kč)

Jak spustit (naladit) HBO Max, jaký je program HBO Max

Důležitou otázkou pro všechny potencionální zákazníky je obsah videotéky nové služby. Co nám tedy HBO Max nabízí? Původní nabídka HBO Go by se u HBO Max měla rozšířit zhruba o 70 procent! Videotéka nabízí více než 10 000 hodin zábavy a rozhodně je na co se dívat. HBO Max slibuje sledování premiér ihned po uvedení do kin. Nyní jsou zde například tyto novinky:

 • Matrix Resurrections
 • Space Jam: Nový začátek
 • Duna
 • Tom a Jerry

Pro ty, kdo raději tráví čas u seriálů, nabízí HBO Max tyto skvělé kousky:

 • Holky z vejšky (Sex Lives of College Girls)
 • Stanice 11 (Station Eleven)
 • Peacemaker
 • Dafne a spol. (Todo Lo Otro)
 • Kamikaze
 • Ruxx

Koukáte se rádi na reality show? Pak má HBO Max něco i pro vás, ačkoliv Výměna manželek to jistě nebude.

 • Amy v očekávání (Expecting Amy)
 • Amerika hledá striptéra (Finding Magic Mike)
 • Ostrov frajerů (FBoy Island)

HBO Max aplikace pro Android, HBO Max APK

Aplikaci pro tablet a telefon vyžadují zákazníci u všech streamovacích platforem. HBO Max proto samozřejmě vychází zákazníkům vstříc a aplikaci HBO Max si stáhnete jak na Google Play pro systémy Android, tak na Apple Store pro iOS.

Uživatelé předchozího HBO Go si nyní musí stáhnout tuto novou aplikaci HBO Max: Filmy a TV Seriály, aby mohli pokračovat ve sledování filmů a seriálu z nabídky. Předchozí aplikace HBO Go už nefunguje.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Výměna manželek se vysílá na TV Nova od roku 2005!

Výměna manželek na Nově - celé díly online zdarma, poslední díl

Výměna manželek láká k obrazovkám statisíce lidí. O čem pořad je, jak se přihlásit, jaký je honorář a kde sledovat celé díly online se...

Tvoje tvář má známý hlas 2022 nové díly 9. řady online

Tvoje tvář má známý hlas - 9. řada: účastníci, porota a vítězové

Máte rádi zábavní pořad Tvoje tvář má známý hlas 2022? ▶️ V článku se dozvíte, kdo soutěží v 9. řadě, jaké jsou výsledky i kde nové díly...

Kandidát na prezidenta České republiky - Karel Janeček

Životopis miliardáře Karla Janečka - ženy, rodina a majetek

Karel Janeček kandiduje na prezidenta České republiky. Více informací o úspěšném českém matematikovi se dočtete v tomto článku.