Kde sledovat Oktagon box Marpo - Vémola živě online? Livestream

Organizace Oktagon pořádá velkolepý boxerský turnaj s hlavním zápasem Vémola vs. Marpo. Jak a kde se podívat na zápasy v přímém přenosu, vám poradíme v tomto článku.

Karlos Vémola, Ondřej Novotný a Marpo Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Karlos Vémola vs. Marpo Oktagon Underground 2022

Půjde o střet dvou různých světů a profesí. Každý je úplně jiný, přesto je jejich cíl stejný. MMA bojovník Karlos Vémola a raper Marpo se spolu 21. května 2022 utkají v klasickém boxu a jeden druhém slibují tvrdé KO. Padne Terminátor na kolena, nebo bude naopak pro Marpa příliš velkým soustem?

☑️ Akce: Oktagon Underground [BOX]
☑️ Kdy, kde: 21. května 2022, od 18:00, O2 Arena, Praha
☑️ Hlavní zápas: Karlos Vémola vs. Marpo
☑️ Věk: 36 / 37
☑️ Povolání: MMA bojovník / Raper
☑️ Hlavní trenéři: Míťa Soukup / Láďa Kutil

Oktagon Vémola vs. Marpo sázky, tipy, informace, predikce

Sázkové kurzy na nejočekávanější zápas Vémola vs. Marpo se s blížícím se termínem zajímavě mění. Po ohlášení zápasu začínal jako kurzový favorit raper Marpo, s postupem času a s přibývajícími trashtalky se však role vyměnili a sázkaři aktuálně více věří ve vítězství Karlose Vémoly.

Raper Marpo je nejen velmi úspěšným hudebníkem a prvním raperem, který dokázal vyprodat O2 Arénu, zároveň je někdejším vicemistrem ČR v thaiboxu a celoživotní milovník bojových sportů. Jeho duel s raperem Rytmusem v závěru roku 2018 se stal nejsledovanějším zápasem v historii českého boxu. Marpo tehdy zvítězil na body. Jeho výhodou v duelu s Vémolou může být lepší technika a KO potenciál jeho úderů. Připíše si v ringu druhý a mnohem cennější skalp?

Karlos Vémola nestál v ostrém zápase více, než rok. Na vině byli táhnoucí si zdravotní problémy a ve vzduchu visel i konec kariéry. Karta se však obrátila. Terminátor se dal do kupy a kromě boxerského zápasu s Marpem má v tuto chvíli naplánovány další dva zápasy v MMA. Většina odborníků a fanoušků věří, že cesta k vítězství povede přes celoživotní kariéru sportovce, prakticky nevyčerpatelný fyzický fond a s ním spojený souvislý tlak v zápase, který je vypsán na 6x3min.

Zajímavosti před boxerským zápasem Vémola vs. Marpo v O2 Areně

  • Zápas proběhne ve váze do 84 kilogramů
  • Očekává se vyprodaná O2 Arena (19000)
  • Karlos Vémola začínal jako kurzový outsider, nyní je favorit
  • Boxovat se bude v 10 unc rukavicích, šance na KO je tedy vyšší, než v případě klasických 16 unc
  • Marpo rozdával KO v přípravě, Karlos nikoliv
  • Karlos spoléhá na svůj neustálý tlak v zápase a výtečnou fyzickou kondici
  • Karlos Vémola poprvé v přípravě na zápas nepodstupuje tvrdou přípravu v sobotu a neděli, Marpo odpočívá pouze neděli

Půjde sledovat box Marpo Vémola zdarma živě? Online live stream, pay per view (PPV)

Zápasy na Prelims kartě turnaje Oktagon: Vémola vs. Marpo bude možné sledovat u sázkové kanceláře Tipsport. Návod na stream najdete zde. Všechny duely, včetně hlavního taháku Vémola vs. Marpo půjde sledovat pouze v rámci placeného PPV streamu, který v předprodeji vyjde na 10,99 EUR. a v den konání turnaje na 13,99 EUR.

Zajímavostí také je, že turnaj poběží na německé stanici Bild. Naopak zápas Vémola vs. Marpo přímý přenos v tuzemské televizi pravděpodobně k dispozici nebude. Počítat se nedá ani s volně dostupnými streamy na internetu.

Box Oktagon Underground zápasy (O2 Aréna): program, výsledky box Oktagon dnes

Na boxerském turnaji Oktagon Underground bude k vidění spoustu atraktivních zápasů. Každý z nich má svůj příběh a hned několik dobrých důvodů, proč byste ho měli vidět. Aktuální fight card Oktagon Underground najdete zde.

Oktagon box: Vémola - Marpo ZÁPASY
Box, 84 kg Karlos Vémola (TKO) vs. Otakar "Marpo" Petřina
Box, 91 kg Miloš Petrášek remíza Samuel Krištofič
Box, 64 kg Jonas Magard vs. Václav Sivák (body)
Box, 77 kg Ronald Paradeiser vs. Vladimír Moravčík (body)
Box, 91 kg Václav Mikulášek (body) vs. Michal Kotalík
PRELIMS
Box, 85 kg Leandro Silva vs. Marek Mazuch (KO)
Box, 62 kg Lucie Sedláčková (body) vs. Milena Koleva
Box, 71 kg Vladimír Lengál (body) vs. Michael Krčmář
Box, 75 kg Jakub Bahník vs. Milan Páleš (body)
Pravidla Oktagon Undg, 69 kg Luděk Greguš (body) vs. Alessio Malatesta
Pravidla Oktagon Undg, 91 kg Melvin Mané (KO) vs. Adam Košut

Jsou ještě na ticketmaster Vémola Marpo vstupenky?

Organizace Oktagon si s tímto galavečerem dala za cíl vyprodat největší halu v Česko-Slovensku, kterou je O2 Aréna v Praze-Libni. Lístky na Underground jsou stále v prodeji na ticketstreamu i ticketportalu v nejrůznějších cenových hladinách, jejich počet ale s blížícím se turnajem razantně klesá a v den konání akce (21. května) bude velmi pravděpodobně vyprodáno.

Jakou dostane Vémola výplatu za zápas s Marpem?

Zápas Vémoly s Marpem bude jednoznačně největším Money fightem, jaký se kdy na českém území uskutečnil. Oba aktéři hlavního zápasu si kromě obrovské sledovanosti přijdou na pohádkové finanční odměny. Výplata pro Karlose Vémolu by se podle několika zdrojů mohla pohybovat v rozmezí od 3 - 5 milionů korun.


Hodnocení Oktagon Underground: 9,7/10

  • Datum konání: 21. 5. 2022, 18:00
  • Kurzová nabídka: Na všechny zápasy boxerského galavečeru Oktagon si lze vsadit u Sázkových kanceláří

1️⃣ Bude k dispozici Oktagon Underground stream zdarma?

Boxerský turnaj Oktagon Underground půjde sledovat také živě online. Zápasy na Prelims kartě poběží na Tipsport TV. Kompletní program bude k vidění na PPV oktagon. tv za poplatek. Více informací se dočtete uvnitř článku.

2️⃣ Box: Vémola vs. Marpo - kdo je favorit a jak se sází?

Aktuálně je favoritem utkání Karlos Terminátor Vémola. Sázkaři i odborníci, včetně například promotéra Ondřeje Novotného, obecně více věří právě české legendě MMA.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion David Kozma

MMA živě: Kde sledovat Oktagon live stream zdarma i PPV - návod

MMA zápasy největší tuzemské organizace Oktagon✔️ patří mezi naprostý TOP tohoto sportu. V článku se dozvíte, kde se na to podívat v přímém...

Karlos Vémola je velkým milovníkem zvířat

MMA bojovník Karlos Terminátor Vémola - Vémoland a zvířata

Karlos Vémola ⭐ přitahuje obrovskou pozornost médií a fanoušků nejen svými sportovními výkony, ale i mimo klec.✔️ Pořád se kolem něj něco...

Michal Blackbeard Martínek je jeden z nejznámějších českých MMA bijců

MMA zápasník Michal Martínek a Angel Piaff si řekli své ano

Michal Martínek je známý český MMA bojovník. Svým vztahem se dlouho pyšnil na sociálních sítích. V tomto článku se dočtete vše o jeho ženě...