Kde a kdy sledovat derby Slavia vs. Sparta live stream zdarma

Obrovsky očekávané derby Sparta vs. Slavia si nemůže nechat ujít žádný fotbalový fanoušek. Podívejte se na stručný návod, kdy a kde se podívat na utkání plné emocí živě a zdarma.

Atmosféra derby S má vždy grády Foto: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Derby Slavia - Sparta živě dnes 23. 10. 2022

Fotbalové derby pražských „S“ je nejsledovanějším zápasem roku. Zpravidla nabízí vyhrocené momenty na trávníků i v hledišti. Vyhrocený duel slavných celků z různých břehu řeky Vltavy má tentokrát výkop v neděli 23. října od 19:00. Souboj odvěkých rivalů je vždy prestižní záležitostí, a většinou se na základě výsledků z těchto měření hodnotí celá sezóna. Sledujte utkání Slavia – Sparta ŽIVĚ A ZDARMA ZDE

Sledujte živě derby zde

Kdy a kde se vysílá Sparta – Slavia živě (live stream tv Slavia – Sparta)

Utkání Sparty se Slavií každoročně přitáhnou k obrazovkám statisíce diváků. Jde o zdaleka nejsledovanější zápas nejvyšší české fotbalové soutěže. Vítěz derby získává kromě důležitých 3 bodů v honbě za titulem také na půl roku symbolický klíč od Prahy z rukou primátora hlavního města. Pražské derby je nesmírně emotivní pro oba fanouškovské tábory a v posledních letech to často hodně jiskří i přímo na hřišti.

Online livestream derby „S“ najdete na Tipsport TV. Právě tato sázková kancelář nabízí coby generální partner ligy všechna utkání v přímém přenosu. Podívejte se na důležité informace k nadcházejícímu derby:

FOTBALOVÉ DERBY "S"
⏰ Kdy Neděle 23. října 19:00
🎟️ Kde Sinobo stadium (Eden)
▶️ Přímý přenos Fortuna TV, O2 TV Sport
⚡ Rozhodčí Miroslav Zelinka
🏅 Postavení v tabulce Sla (2. místo 25 bodů)
Spa (3. místo 23 bodů)
⚔️ Vzájemná bilance Sparta 136x
Remíza 72x
Slavia 95x
✏️ Poslední zápas Slavia - Sparta 1:2 (15.5.)
✔️ Kurzy Slavia 1,88
Remíza 3,65
Sparta 4,10

Video livestream Slavia – Sparta kde sledovat zdarma online

Pro sledování fotbalového derby Slavia - Sparta se nabízí několik variant. Tou nejjednodušší a nejlepší pustit si livestream na Tipsport TV, kde máte během utkání dokonalý přehled o všech sázkových live kurzech, a můžete tak včas reagovat na vývoj dění na hřišti. Za snadnou online registraci na pár kliknutí získáte pěkný sázkový bonus, za který si můžete rovnou vsadit.

Prestižní derby tradičně odvysílá v přímém přenosu sportovní stanice O2 TV, kde je ale potřeba si předplatit služby. Sledování derby v TV má své výhody i nevýhody. K těm méně oblíbeným prvkům například patří časté reklamy. Na sestřih posledního derby se podívejte v tomto videu.

Online derby Sparta Slavia: sestřihy, záznam, výsledky

Při sledování livestreamu derby Sparta vs. Slavia prakticky vždy dochází ke kontroverzním situacím na travníku, které následně kolují českým internetem a jsou terčem mnoha diskuzí. Společnými jmenovateli jsou většinou surová hra a nezvykle vysoký počet karet, případně řádění ultras v hledišti.

Oba celky, včetně svých realizačních týmů, si nedarují ani centimetr místa. Z přemíry snahy často vyplývají vyhrocené a někdy až bizarní momenty. Ale i tento fanouškovský zážitek k derby "S" neodmyslitelně patří.

Zajímavé pasáže utkání můžete najít například na facebookové stránce tady. Některé sestřihy jsou dohledatelné také na YouTube, případně o nich píší velká média. Mimochodem zajímavosti a historická data k fotbalovému derby pražských „S“ najdete také na tomto místě.

VÝSLEDKY DERBY Z POSLEDNÍ DOBY
15.5.2022, 17:00 Slavia Sparta 1:2
6.3.2022, 18:00 Slavia Sparta 2:0
9.2.2022, 17:00 Slavia Sparta 0:2
3.10.2021, 19:00 Sparta Slavia 1:0
5.5.2021, 17:30 Sparta Slavia 0:3
11.4.2021, 18:30 Slavia Sparta 2:0
6.12.2020, 18:30 Sparta Slavia 0:3
8.7.2020, 18:00 Slavia Sparta 0:0
8.3.2020, 17:00 Slavia Sparta 1:1

Hodnocení DERBY SPARTA - SLAVIA: 9,9/10

  • Datum a místo konání: 23. 10. 2022 19:00, Sinobo Stadium, Praha
  • Nabídka sázek: Sázkové kanceláře vypsaly na tento duel velké množství kurzů

1️⃣ Jak sledovat fotbal Sparta dnes živě proti Slavii?

Největší české fotbalové utkání Sparta vs. Slavia můžete sledovat online v livestreamu na internetu i v přímém přenosu v televizi. Podrobnější informace se dočtete uvnitř článku ZDE

2️⃣ Kde najdu přímý přenos fotbal dnes Slavia vs. Sparta zdarma?

Derby Sparty se Slavií patří mezi nejsledovanější sportovní události. Konkrétní informace a jednoduchý návod, jak si pustíte přímý přenos zdarma, najdete uvnitř článku.

3️⃣ Je možné sledovat živě derby Slavia vs. Sparta v mobilu online?

Třaskavé fotbalové derby dvou úhlavních rivalů můžete sledovat online i v TV. Přímý přenos je dostupný, jak v televizi, PC, tak i mobilu a tabletu. Všechny varianty sledování derby živě se dozvíte v článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Kde najdu záznam z derby?