Profil autora

Markéta Kadeřábková

Markéta Kadeřábková

Redaktorka


Kde žije: Praha

Vzdělání: ČZU - PEF

Školení analýza klíčových slov od Michala Binky, SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Předchozí práce: SEO copywriterka pro vzdělávací společnost Orange Academy

Specializace: Návody, Kultura, Volný čas

Píše také pro:

Jsem copywriterka, kreativní duše a analytička v jedné osobě. Baví mě psát o palčivých tématech dnešní společnosti. Objektivně, jasně a srozumitelně přináším odpovědi na vaše nejčastěji pokládané dotazy ve vyhledávačích.
Doporučím vám tipy na kulturní akce, filmové hity a nejchutnější recepty. Nebo vás naopak upozorním na problematické portály. Všechny moje články najdete v internetovém magazínu Rexter.cz, Skutečnost.cz a Webživě.cz.

Články autora

Traktoriáda ve Vyskeři (rok 2013)

Traktoriáda: Kde a kdy se letos uskuteční?

Závody traktorů a traktůrků získávají stále více příznivců. Podívejte se, kde a v jakých termínech se letos traktoriády uskuteční.

Nákupní košík

Jak bude otevřeno na Velikonoce?

Velikonoc se letos dočkáme už na konci března. Přečtěte si, jak bude během svátků otevřeno v Bille, Lidlu a v dalších obchodech.

Taneční páry na plese

Plesy Praha: Kam si jít zatančit?

Plesová sezona brzy začíná. Podívejte se, kam si můžete jít zatančit v roce 2024. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější pražské akce.

Aiko během vystoupení

Jak se proslavila zpěvačka Aiko a kde letos vystoupí?

Aiko bude letos zastupovat ČR na mezinárodní soutěži Eurovize. Jak se proslavila a s jakou písničkou vystoupí, se dočtete v tomto článku.

Ornella Koktová se synem Svenem

Kdo je Ornella Koktová a čím se živí?

Ornella Koktová se proslavila především díky bulvárním zprávám. Přečtěte si, čím se živí, kdo je její manžel a v jakých reality show se...

Sofian Medjmedj na pódiu

Kdo je Sofian Medjmedj a kde letos vystoupí?

Kdo je Sofian Medjmedj? Přečtěte si, odkud mladý zpěvák pochází, jaké skladby ho proslavily nebo kde bude v roce 2024 vystupovat.

Mladé taneční páry při tanci

Plesy Ostrava: kdy a kde se uskuteční v letošním roce?

Plesová sezona někde už začala, jinde odstartuje až v průběhu ledna. Přečtěte si, jaké plesy vás čekají v Ostravě v roce 2024.

Jan Albrecht - vítěz soutěže Masterchef 2023

Masterchef Jan Albrecht: Jeho recept na úspěch a plány

Jan Albrecht se stal i přes velké překvapení vítězem letošní řady pořadu MasterChef Česko. Jaký je jeho recept na úspěch a co plánuje v...

Anděl, čerti a Mikuláš

Kdy je Mikuláš a kde se vzala tradice slavení tohoto svátku?

Přečtěte si, jak vznikla tradice sv. Mikuláše a kdy letos chodí. V článku najdete také básničky k recitaci nebo slavné nositele tohoto...

Rybáři během výlovu rybníka

Výlov rybníka tento víkend: Podívejte se na přehled akcí v ČR

Podívejte se, kde je výlov rybníka tento víkend. Přijďte ochutnat rybí speciality a dobré pivo, poklábosit s přáteli a užít si doprovodného...

Číslo třináct

Pátek 13: Kde se vzal a proč si vsadit zrovna v tento den?

V Asii je číslo 13 šťastné. Z jakého důvodu je v Evropě pátek 13. považovaný za smolný den a proč ho naopak zbožňují sázkaři?

Hráči ragby Nového Zélandu a JAR

Kde sledovat mistrovství světa v ragby 2023 – v TV a online

Nenechte si ujít světovou ragbyovou špičku, která je letos extrémně vyrovnaná! Podívejte se, kde sledovat MS rugby 2023 v TV a online.

festival Prague Pride

Prague Pride: Jaký program letos účastníky čeká?

Od 7. do 13. srpna proběhne další ročník další ročník známého duhového festivalu Prague Pride, který si letos klade za cíl změnit chápání...