Oktagon 36 Frankfurt živě: Pirát, Petrášek, Mikulášek a další

MMA organizace Oktagon se v sobotu přihlásí z německého Frankfurtu. Našlapané fight card turnaje Oktagon 36 vévodí odveta domácí hvězdy Christiana Eckerlina s brazilským nájezdníkem Nevesem de Oliveirou. Do akce jde i Miloš Meloun Petrášek či Samuel Pirát Krištofič. Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

Miloš Meloun Petrášek se vrací do klece na turnaji Oktagon 36 ve Frankfurtu Foto: OKTAGON MMA

MMA turnaj Oktagon 36 ve Frankfurtu: Christian Eckerlin vs. Denilson Neves de Oliveira

Největší tuzemská MMA organizace Oktagon má před sebou velmi očekávaný turnaj. Galavečer s pořadovým číslem 36 proběhne už v sobotu 15. října od 18:00 ve vyprodané Festhalle ve Frankfurtu. Extrémně nabitá karta svede proti sobě několik hvězd česko-slovenské i zahraniční scény. Tenhle turnaj si rozhodně nenechte ujít a sledujte všechny zápasy živě na Tipsport TV zde

Sledujte OKTAGON 36 živě ZDE

Oktagon live: zápasy a bojovníci na turnaji v Německu

Na turnaji Oktagon 36 uvidíme několik velmi zajímavých soubojů. Největší kariérní výzva stojí před oblíbencem domácích fanoušků, Milošem Petráškem. Tomu se postaví německý terminátor, mnohonásobný šampion různých organizací, Stephan T-800 Pütz.

Dojde také na bitvu těžkých vah Kimball vs. Moeil, či obrovsky atraktivní duel dvou někdejších UFC zápasníků a vyzyvatelů Davida Kozmy, Bojana Veličkoviče s Apollem Silvou. Mladý a ambiciózní Zdeněk Polívka si zase brousí zuby na zkušeného Samuela Piráta Krištofiče. Domácí Christian Jungwirth chce v rámci odvety překazit plány Matého Kertésze na další titulovou výzvu. Vrcholem večera je opakovaný zápas mezi Christianem Eckerlinem a Denilsonem Nevesem de Oliveirou, který poprvé skončil No Contest.

⚔️ Turnaj: Oktagon 36
⏰ Kdy: Sobota 15. října (18:00)
🥊 Kde: Festhalle, Frankfurt, Německo
▶️ Livestream: Tipsport TV, PPV
💰 Hlavní zápas: Eckerlin vs. De Oliveira 2

Oktagon 36

Kde sledovat livestream Oktagon 36 online a v TV?

Nejlepší volbou, jak se podívat na Oktagon 36 live je přímý přenos všech zápasů na Tipsport TV. Pokud zde nemáte účet, jednoduchá registrace vám zabere pár minut a navíc získáte pěkný sázkový bonus 300 Kč, který můžete rovnou poslat do hry. Pro stávající sázkaře je podmínkou pro spuštění streamů vsazený tiket minimálně za 30 Kč v posledních 7 dnech.

Oktagon 36 v televizi tradičně vysílaný živě nebude. K dispozici je naopak, jako vždy placený PPV stream z dílny organizace Oktagon, jehož částka je 10,99 v předprodeji a 13,99 EUR v den konání turnaje. Na skvěle zpracovaný dokument k turnaji Oktagon 36 se podívejte zde.

Oktagon 36 karta, program a výsledky (Round zero, YouTube free prelims)

Dohromady bude na turnaji Oktagon 36 k vidění 12 soubojů. Studio round zero s Oliverem Sálusem začíná v 17:15 a stejně jako první duel turnaje poběží živě zdarma na Youtube. Hlavní karta odstartuje okolo 21:00. Orientační časy a online výsledky všech zápasů najdete v této tabulce.

Oktagon 36: program a výsledky
Hlavní karta
Catchweight 82 kg Christian Eckerlin (submise) vs. Denilson Neves de Oliveira
Heavyweight Jeremy Kimball vs. Hatef Moeil (TKO)
Light heavyweight Stephan Pütz (body) vs. Miloš Petrášek
Welterweight
Bojan Veličkovič vs. Apollo Silva (body)
Middleweight Samuel Krištofič (body) vs. Zdeněk Polívka
Welterweight
Maté Kertész (body) vs. Christian Jungwirth
Prelims
Welterweight
John Hathaway vs. André Dedé
Heavyweight Alexander Poppeck (TKO) vs. Nermin Hajdarpašič
Middleweight Václav Mikulášek vs. Hojat Khajevand (submise)
Lightweight Marek Bartl vs. Ebrahim Hosseinpour (body)
Strawweight Katharina Dalisda (body) vs. Mallory Martin
Early prelims / Free Youtube
Welterweight
Jakub Bahník (diskvalifikace soupeře) vs. Jamie Cordero

*️⃣ Kde bude Oktagon 36 přímý přenos a livestream?

Turnaj Oktagon 36 bude možné sledovat online v livestreamu několika způsoby. Podrobnější informace a návod najdete uvnitř tohoto článku.

Hodnocení turnaje OKTAGON 36: 9,3/10

  • Datum a místo: 15. 10. 2022, od 18:00, Frankfurt, Německo
  • Kurzy: Na všechny zápasy si můžete vsadit u sázkových kanceláří

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion David Kozma

MMA živě: Kde sledovat Oktagon live stream zdarma i PPV - návod

MMA zápasy největší tuzemské organizace Oktagon✔️ patří mezi naprostý TOP tohoto sportu. V článku se dozvíte, kde se na to podívat v přímém...