Jak sledovat UFC: Dvořák vs. Nicolau živě? Livestream zdarma

Český bojovník David Dvořák má před sebou další zápas v UFC. Tentokrát se utká s doposud nejlepším soupeřem, kterým bude Matheus Nicolau. Podívejte se na návod ke sledování live streamu zdarma a živě.

David Dvořák se ukáže v dalším zápase UFC Foto: TZ David Dvořák

Jak sledovat UFC: Dvořák vs. Nicolau živě? Livestream zdarma na internetu

Český fighter David Dvořák má před sebou další těžkou bitvu v americké MMA organizaci UFC. Už v sobotu se v Columbusu utká s Matheusem Nicolauem. Dvořák nastoupí na turnaji UFC Fight Night: Blaydes vs. Daukaus hned ve druhém zápase karty. Začátek celého galavečera je ve 21:00 našeho času. Klikněte zde a sledujte UFC živě zdarma.

Sledujte živě zápas Davida Dvořáka zdarma

Bitvu Dvořák vs. Nicolau bude možné sledovat živě v přímém přenosu prostřednictvím livestreamu zdarma na internetu. Všechny fighty na sobotním turnaji UFC totiž odvysílá Tipsport TV. V nabídce livestreamů si stačí vybrat právě zápas Matheus Nicolau vs. David Dvořák. Nově zaregistrovaní sázkaři na Tipsportu se navíc mohou těšit i na bonus 150 Kč.

Pro Davida Dvořáka se bude jednat o nejtěžší zápas kariéry. Matheus Nicolau je totiž aktuálně na 7. příčce flyweight divize organizace UFC. Český bojovník s přezdívkou "Undertaker" prozatím drží 10. pozici. Nicolau bude mít navíc i výškovou převahu. Dvořák na tiskové konferenci ovšem prozradil, že má do duelu připravenou strategii, díky které tuto nevýhodu zvládne minimalizovat. Fight Dvořák vs. Nicolau začne přibližně ve 21:30 našeho času.

Dvořák vs. Nicolau živě: Program a výsledky UFC FN: Blaydes vs. Daukaus

Kompletní program zápasů nadcházejícího turnaje UFC Fight Night: Blaydes vs. Daukaus má následující podobu. David Dvořák nastoupí hned v 2. zápase. Po skončení turnaje zde naleznete i aktualizované výsledky.

UFC FIGHT NIGHT: DVOŘÁK VS. NICOLAU PROGRAM A VÝSLEDKY
Heavyweight Curtis Blaydes def. Chris Daukaus TKO
Women's Flyweight Alexa Grasso def. Joanne Wood submise
Welterweight Bryan Barberena def. Matt Brown body
Flyweight Kai Kara-France def. Askar Askarov body
Welterweight Neil Magny def. Max Griffin body
Lightweight Marc Diakiese def. Viacheslav Borshchev body
Preliminary card (ESPN+)
Women's Bantamweight Sara McMann def. Karol Rosa body
Bantamweight Chris Gutiérrez def. Danaa Batgerel TKO
Middleweight Aliaskhab Khizriev def. Denis Tiuliulin submise
Women's Flyweight Manon Fiorot def. Jennifer Maia body
Flyweight Matheus Nicolau def. David Dvořák body
Featherweight Luis Saldaña def. Bruno Souza body

Zde se můžete podívat na zápas Davida Dvořáka ještě v organizaci Oktagon:

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion David Kozma

MMA živě: Kde sledovat Oktagon live stream zdarma i PPV - návod

MMA zápasy největší tuzemské organizace Oktagon✔️ patří mezi naprostý TOP tohoto sportu. V článku se dozvíte, kde se na to podívat v přímém...

Jiří Procházka je český bojovník, který bude v UFC bojovat o titul

Jak sledovat zápasy UFC živě? Online livestream i v TV

Ultimate Fighting Championship✨ je nejlepší světovou organizací smíšeného bojového umění✔️. Podívejte se, kde sledovat Ligu mistrů MMA živě...