Charismatická zpěvačka LP našla svou partnerku v Čechách

Kdybychom vám pustili její hit "Lost on you" zaručeně ho budete znát. Ale znáte také i samotnou LP, jejímuž kouzlu podlehla i známá česká moderátorka? Přečtěte si víc.

Kdo je LP?LP přítelkyně
Koncert Praha 2024LP Lost on you

Charismatická zpěvačka LP našla svou partnerku v Čechách Foto: Profimedia

Kdo je LP: životopis

LP je americká textařka, hudebnice a v neposlední řadě zpěvačka se sexy hlasem a neotřelým vzhledem. Právě díky němu si ji často pletou s mužem. Její tělo zdobí tetování, má ostře řezané rysy, kudrnatou hřívu a pánský styl oblékání.

Narodila se v americkém Long Islandu, ale, jak napovídá její pravé jméno "Pergolizzi", má italské kořeny. Svou přezdívku LP dostala v baru, kde v 18 letech pracovala jako servírka. Natolik se uchytila, že si jinak ani neříká.

Nijak neskrývá svou lásku k ženám a říká, že: "Je mnohem těžší předstírat, že jste někým, kým nejste." Proto si také možná tolik libuje ve svém osobitém stylu oblékání. Většinou ji zastihnete v černých brýlích, ze kterými prý ráda přemýšlí. Identifikuje se jako genderově neutrální.

Nevyznáte se v genderech a pohlavích? Mrkněte na tento článek s přehledným vysvětlením: https://www.rexter.cz/rubriky/zajimavosti/vite-co-je-lgbt-lgbtq-a-dalsi-zkratky_2109.html.

LP: zpěvačka a textařka

Nejprve se živila tím, že psala písničky pro jiné interprety, jako jsou například Cher, Christina Aguilera, Rita Ora, Rihanna nebo Backstreet Boys. Své první album Heart-Shaped Scar vydala v Americe už v roce 2001, ale proslavila se až písní "Lost on you" v roce 2016.

LP alba

  • 2001 – Heart-Shaped Scar
  • 2004 – Suburban Sprawl & Alcohol
  • 2014 – Forever for Now
  • 2016 – Lost on You
  • 2018 – Heart To Mouth
  • 2021 – Churches
  • 2023 – Love Lines

LP: váha, výška, datum narození

Zpěvačka LP
Vlastní jméno Laura Pergolizzi
Národnost USA
Datum narození 18. března 1981
Výška 160 cm
Váha cca 54 kg
Hudební styl pop rock, alternativní rock, pop

LP: partnerka

LP je velmi zajímavá a sympatická žena s nezapomenutelným osobním kouzlem a pozitivní energií. Není proto divu, že jejímu kouzlu propadlo hned několik krásných žen včetně jedné z nejkrásnějších Češek. LP chodila například s:

  • herečkou Tamzin Brown,
  • zpěvačkou Lauren Ruth Ward,
  • herečkou Julietou Grajales.

LP a Iveta Maurerová

Česká moderátorka a Miss 2018 Iveta Maurerová se s LP seznámila v květnu 2023 při natáčení Víkendové snídaně na Nově. Iveta potom dostala příležitost zahrát si v jejím klipu Dayglow natáčeném v Praze. Kdy přesně přeskočila jiskra není jisté, avšak Maurerová už tehdy prohlásila, že líbat se s LP v rámci natáčení bylo více než příjemné. Svůj vztah potvrdily na sociálních sítích na konci roku 2023.

LP: koncert Praha (březen 2024)

Hned 1. března nás čeká koncert této skvělé zpěvačky v O2 universum v Praze, který pořádá v rámci svého turné k novému albu Love Lines.

Vstupenky na akci můžete koupit zde.

LP Lost on You – lyrics, text, youtube

Tahle píseň dostala LP do povědomí milionů lidí. Ačkoliv skladba neměla tak obrovský úspěch ve zpěvaččině rodné zemi, v Evropě a Rusku slávu rozhodně sklidila. LP ji složila po rozchodu s přítelkyní Tamzin Brown. Jaký je její text?

When you get older, plainer, saner

Will you remember all the danger

We came from?

Burning like embers, falling, tender

Longing for the days of no surrender

Years ago

And will you know

So smoke 'em if you got 'em'

Cause it's going down

All I ever wanted was you

I'll never get to heaven

'Cause I don't know how

Let's raise a glass or two

To all the things I've lost on you

Oh-oh

Tell me are they lost on you?

Oh-oh

Just that you could cut me loose

Oh-oh

After everything I've lost on you

Is that lost on you?


 

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Sexy britský zpěvák Harry Styles vás naučí poslouchat pop

Sexy britský zpěvák Harry Styles vás naučí poslouchat pop

Tohohle týpka s neodolatelným úsměvem, bezprostřední povahou a skvělým hlasem miluje celý svět! Jaké je tajemství jeho kouzla?

Ewa Farna

Ewa Farna – životopis zpěvačky, rodina a děti, koncerty, texty a Český Slavík

Pamatujeme ji ještě jako třináctiletou dívku. Dnes je Ewa Farna dospělá žena, matka a jedna z nejúspěšnějších českých a polských zpěvaček.

Eva Burešová

Eva Burešová životopis: od Talentu až po ZOO

Eva Burešová dnes hraje hlavní role v nejsledovanějších seriálech, kariéru ale začínala účastí v talentové soutěži. Jak vypadala Evina...