Kde sledovat Clash of the Stars 8 a kolik stojí livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V sobotu 22. června v Ostravě propukne MMA turnaj Clash of the Stars 8 a vy můžete být u toho v přímém přenosu. Podívejte se, kde live stream z galavečera plného zápasů influencerů a dalších osobností sledovat.

Kde sledovat Clash of the Stars 8 a kolik stojí livestream Foto: Profimedia

Clash of the Stars 8 Ostravar aréna

Osmý galavečer Clash of the Stars se uskuteční v sobotu 22. června, tentokrát v Ostravě v multifunkční vítkovické hale Ostravar Aréna. Hlavním bodem turnaje bude zápas dvou šampiónů – slovenského youtubera Tomáše Križana se svérázným MMA zápasníkem Filipem Grznárem.

sipka Sázejte na Clash 8 s bonusem 300 Kč zdarma za registraci u Fortuny

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

I další jména na kartě slibují zábavnou show plnou vtipných i šokujících momentů. O ty by se mohl postarat například tiktoker Jan Rybka, Pavel Měsíček či zpěvák ze skupiny Lunetic, Martin Kocián. Těšit se můžete také na Václava Mikuláška alias Babu Jagu či Karlose Bendu.

Kompletní informace o turnaji Clash of the Stars 8 najdete ZDE.

Clash of the stars online – live stream

Sledovat živé přenosy z turnajů Clash of the Stars je možné pouze jedním způsobem, a to jednorázovým zakoupením online streamu pro daný galavečer, tzv. PPV stream (pay-per-view).

Pro organizaci Clash of the Stars je prodej PPV streamů jedním z klíčových zdrojů příjmu, pročež nejsou dostupné v nabídkách sázkových kanceláří, jako je tomu u mnoha jiných tradičnějších sportů.

Clash of the Stars 8 ppv cena: Kolik stojí online Clash of the Stars?

K prodeji online streamů z turnajů Clash of the Stars slouží oficiální webová stránka organizace clashofthestars.tv. a cena činí 289 korun (pro nákup streamu je nutné se nejdříve zaregistrovat).

Za tuto cenu získáte vysoce kvalitní přenos ve Full HD a možnost zhlédnout zápasy i zpětně, a to až sedm dní po skončení turnaje. Na uvedené webové stránce se také dozvíte veškeré podrobnosti ohledně nadcházejícího turnaje.

Podrobnosti ohledně nákupu Clash of the Stars 8 PPV streamu si přečtěte TADY.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Clash of the Stars 8 online free (stream zdarma)

Pokud hledáte možnost, jak livestreamy z turnajů Clash of the Stars sledovat zdarma, máme pro vás jeden zajímavý tip. Můžete si o ně zasoutěžit (a dokonce i o samotné vstupenky na turnaje) na instagramovém profilu online portálu FightLive.cz, který je oficiálním partnerem organizace.

Clash of the Stars kurzy

Oficiálním partnerem organizace je rovněž sázková kancelář Fortuna, u které najdete velké množství kurzů na všechny zápasy. Stačí se zaregistrovat online a ověřit svůj účet, což je otázka několika minut. K první sázce můžete využít bonus ve výši 300 korun, který Fortuna rozdává pouze za registraci.

Dále můžete na Clash of the Stars sázet u českých sázkových kanceláří vypsaných v tabulce níže. Všechny udělují novým sázkařům bonusy v různé výši...

Přehled sázkových kanceláří: Vsaď si na Clash 8 s bonusem ✅
Fortuna Bonus ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč za ověření Vsaď ZDE
Tipsport Bonus ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč za ověření Vsaď ZDE
Chance Bonus ke vkladu až 2 000 Kč + 200 Kč za ověření Vsaď ZDE
Betano Bonus ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč za ověření Vsaď ZDE
Sazkabet Bonus ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč za ověření Vsaď ZDE
SynotTip Bonus 500 Kč zdarma bez nutnosti vkladu Vsaď ZDE

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Martin Kocián z Luneticu: Životopis, drogy a dcera

Martin Kocián z Luneticu: Životopis, drogy a dcera

Bývalý zpěvák Martin Kocián z popové skupiny Lunetic je jedním z účastníků osmého turnaje Clash of the Stars v Ostravě. Představme si ho...

Šampion David Kozma

MMA živě: Kde sledovat Oktagon live stream zdarma i PPV - návod

MMA zápasy největší tuzemské organizace Oktagon✔️ patří mezi naprostý TOP tohoto sportu. V článku se dozvíte, kde se na to podívat v přímém...

LOH 2024: Kdo bude vysílat přímé přenosy z olympiády?

LOH 2024: Kdo bude vysílat přímé přenosy z olympiády?

Přímé přenosy z olympiády v Paříži zajistí Česká televize. Nabízí se však i další možnosti, včetně sledování livestreamů. Podívejte se☝na...