Česko Slovensko má talent 2023 online: porota, soutěžící, epizody

V srpnu začala nová, v pořadí už desátá řada populární soutěže Česko Slovensko má talent a my se nemůžeme dočkat, komu budeme ve finále fandit. Kdo tentokrát usedá do horkých křesel porotců? Kdo nás celým pořadem provádí v roli moderátorů a jací jsou letošní soutěžící?

Porota ČeskoSlovensko má talent Foto: Profimedia

Hodnocení ČSMT 2023: 9,1/10

 • Datum konání: podzim 2023
 • Hodnocení pořadu: Show Česko Slovensko má talent se těší velké oblibě. Každou řadu se díky ní objeví několik zajímavých talentů

ČSMT: Rekapitulace a fakta / ČeskoSlovensko má talent 2023 - 11. řada

To, že letos zhlédneme již jedenáctou řadu soutěže Česko Slovensko má talent, svědčí o tom, že jde o zavedený a divácky velmi oblíbený formát. Koneckonců jde o talentovou soutěž, která je tu s námi už od roku 2010, a to ve víceméně nezměněné podobě. Až na pár výjimek pochopitelně. Například v prvních dvou řadách mohli soutěžící kromě balíku peněz získat také angažmá v Las Vegas. Ve třetí řadě byla součástí výhry cesta kolem světa a ve čtvrté vítěz získal příležitost vystoupit před samotným Simonem Cowellem.

Změny se samozřejmě udály i ve složení poroty. Původní porotcovský trojlístek byli Lucie Bílá, Jaro Slávik a Jan Kraus. A pak začala škatulata, hejbejte se: Jana Krause nahradil Martin Dejdar, kterého pak nahradil Leoš Mareš a toho nakonec nahradil Jakub Prachař, který do té doby show moderoval. Marta Jandová usedla na místo Lucie Bílé a jako čtvrtý porotce přibyla Diana Mórová.

Letos nás čeká osvědčená porotcovská sestava, novinkou je ale pátý porotce. Téhle pozice se vždy ujme speciální host. Pátý porotce se sice objevil už v minulé sezoně, zdaleka ale ne ve všech dílech.

Zajímavost: Pokud by vás někdy svrběl talent a toužili jste zabojovat o  hlavní výhru, tato dnes už obligátní čtyřčlenná porota by vás přivítala až po prvních kolech castingu, kde účastníky vybírají členové produkce.

Byl to dlouhý proces, a i moderátoři se párkrát obměnili, ale v  nové řadě zůstávají tentokrát stejné, důvěrně známé tváře jako v té předchozí. Pořad můžete sledovat na Primě nebo slovenské televizi JOJ. Pokud však nestíháte vysílací čas v neděli ve 20:15, můžete si to vynahradit i online v archivu televize Prima nebo JOJ.

Česko Slovensko má talent 2023: nová série - bleskový přehled:

 • Právě probíhající série: 11.
 • Vysílací čas: každou neděku ve 20:15
 • Kde sledovat: TV Prima, TV JOJ, online v archivu iPrima.cz nebo joj.sk
 • Celkový počet dílů: 15
 • Již odvysílané epizody: 1
 • Počet castingových kol: 14

Československo má talent 2023 porota a moderátoři

Do křesel porotců usedá stejná čtveřice jako v minulých dílech:

 • Jaro Slávik
 • Diana Mórová
 • Marta Jandová
 • Jakub Prachař

V každém díle se k porotě přidá také speciální host. V prvních epizodách je to Štěpán Kozub, v dalších by se měli objevovat Marián Čekovský, Ego nebo Vojtěch Dyk.

JménoDíl
Štěpán Kozub Casting 1,2,9
Marián Čekovský Casting 3,4,
Vojtěch Dyk Casting 5,6,
Ego Casting 7,8,

I moderátorská dvojice zůstává nepozměněná. Celou soutěží ČSMT nás znovu provedou David GránskýJasmina Alagič Vrbovská. Oba mají shodou okolností s pořady podobného typu vlastní zkušenosti: David se prvně zapsal do paměti diváků jako soutěžící obdobné talentové soutěže X-Factor. Tehdy bylo jeho snem stát se zpěvákem, nakonec se ale po studiu na konzervatoři prosadil jako herec a moderátor.

Jasmina se oproti Davidovi objevila po boku Leoše Mareše v páté řadě pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar v roli moderátorky. Tato slovenská modelka pyšnící se maďarsko-bosenským původem má však zkušenosti i jako účinkující, a to coby jedna z účastnic čtvrté řady slovenské verze pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Jaro Slávik je porotcem ČSMT už od první řady Foto: Profimedia

Z castingu rovnou do finále! Koho vynesl zlatý bzučák (golden buzzer) na vrchol?

Všichni soutěžící sní o tom, že se po svém výkonu dočkají tak zvaného zlatého bzučáku a že je zaplaví sprcha zlatých konfet. Každý porotce má jednou za celou soutěž možnost toto třpytivé tlačítko zmáčknout, jestliže ho vystoupení okouzlí natolik, že chce soutěžícího poslat rovnou do finále. Mimochodem jednu takovou šanci má i moderátorská dvojice Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský.

Soutěžící ocenění zlatým bzučákem v 11. sérii

SoutěžícíŽánr/TalentPůvodceDíl
Matěj Plšek tanec Štěpán Kozub 2
Viera Kotvasová zpěv Vojtěch Dyk 4

Česko Slovensko má talent epizody zdarma - sledujte záznam i živý přenos

Desátá řada si pro nás přichystala patnáct zábavných epizod. Můžete je sledovat na Primě nebo na televizi JOJ v hlavním vysílacím čase – na Primě pravidelně každý každou neděli od 20:15, na televizi JOJ každou neděli od 20:40. Že nestíháte? Nevadí. Všechno, co vám uteklo, si můžete vynahradit online v archivu iPrima.cz nebo joj.sk.

Jozef Pátrovič v Česko Slovensko má talent a zlatý Pátrovič

Bez stálice Jozefa Pátroviče by se Česko Slovensko má talent ani neobešlo. Tato svérázná živoucí legenda zkouší v soutěži své štěstí od první řady a je známá tím, že se nevzdává. Jeho nehynoucí odvaha dokonce dala v osmé řadě vzniknout speciálnímu ocenění „zlatý Pátrovič“. Tuto cenu uděluje Jakub Prachař těm soutěžícím, kteří jsou odhodlaní a skálopevně přesvědčení o svém talentu, a to navzdory opačnému názoru poroty.

Soutěžící ocenění zlatým Pátrovičem v 11. sérii

SoutěžícíŽánr/TalentDíl
Jozef Flak hra na kytaru a zpěv 1
Jaroslaw Mrozek zpěv a tennec 3

Česko Slovensko má talent 2022: finále a vítězka Nikola Kusendová

V 10. sezoně se ve finále ČSMT utkalo pět účastníků, kteří se kvalifikovali díky zlatému bzučáku a tři soutěžící, kteří postoupili díky hlasům diváků. Vítězkou Česko Slovensko má talent 2022 se stala Nikola Kusendová.

SoutěžícíŽánr/TalentZeměVýsledek
Movement Studios tanec Česko 2. místo
Polina Babii zpěv Ukrajina 4. – 8.
Trial boyz Vasha & Martin Moto-cyklo show Česko 4. – 8.
Opera trio zpěv Slovensko 4. – 8.
Alex Rigó zpěv Slovensko 3. místo
Duo Gemini Vzdušná akrobacie Ukrajina 4. – 8.
Nikola Kusendová zpěv a hra na kytaru Slovensko 1. místo
B-Unique crew tanec Indie 4. – 8.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost